Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
  • PRO

Катерина

Керівник мережі, керуючий магазином, регіональний директор, 50 000 грн

Рассматривает должности:
Керівник мережі, керуючий магазином, регіональний директор, Директор ресторану, Керівник автозаправного комплексу, Менеджер з розвитку
Вид занятости:
полная
Возраст:
35 лет
Город:
Тернополь

Контактная информация

Соискатель указал телефон , эл. почту и адрес.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

Керівник групи магазинів

с 10.2022 по 06.2025 (2 года 8 месяцев)
Подільський Фермер, мережа продовольчих магазинів, Тернопіль (Роздрібна торгівля)

* Організація та контроль безперебійної роботи магазинів;
* Управління одночасно до 14 магазинів;
* Формування та впровадження стратегії розвитку магазинів;
* Управління продажами, виконання цільових показників;
* Робота з персоналом по формуванню ефективної команди (співбесіда, стажування, адаптація нового співробітника, керувала персоналом від 20 до 40 підлеглих);
* Координація відкриття нових торгових точок;
* Робота з товаром: мерчендайзинг (оформлення викладки яка продає) , проведення внутрішнього аудиту, організація і контроль замовлення;
* Дотримання стану магазинів відповідно до корпоративних вимог;

Заступник керуючого магазином

с 07.2021 по 07.2022 (1 год)
АТБ, Херсон (Роздрібна торгівля)

Формування ефективної команди (підбір, адаптація, навчання, координація і контроль роботи персоналу);
Забезпечення максимальної привабливості магазину для покупців відповідно до корпоративних стандартів Компанії;
Контроль і забезпечення збереження ТМЦ.

Керуючий магазином(господар залу)

с 09.2019 по 06.2021 (1 год 9 месяцев)
Робин-Бобин, Херсон (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Планування, контроль та аналіз усіх торгових та організаційних процесів магазину:
Ефективна організація роботи персоналу магазину у торговому залі (контроль викладення товару, термінів реалізації, наявність цінників, представленість асортименту товару.
Навчання персоналу магазину навичкам роботи. Контроль за дотриманням працівниками затверджених стандартів роботи.
Проведення інвентаризації товару. Касова дисципліна. Контроль безпеки ТМЦ.
Документообіг та звітність. Виконання місячного плану продажу магазином. Управління персоналом – 10 осіб, складання графіка роботи. Мотивація персоналу.

Касир, адміністратор

с 12.2013 по 08.2019 (5 лет 8 месяцев)
ТОВ Мультиплекс, Херсон (Сфера обслуговування)

На касі продаж квитків, консультації та спілкування з відвідувачами. На посаді адміністратора, спілкування з відвідувачами, розпорядження або проведення в зал, вирішення конфліктних ситуацій.

Образование

ХГУ

Факультет психології, історії та соціології, Херсон
Высшее, с 2007 по 2013 (6 лет)

Дополнительное образование и сертификаты

"Коуч - Професія майбутнього"

2020

Знания и навыки

  • MS Excel
  • MS Word
  • Користувач ПК
  • Email
  • Мотивація та навчання персонала
  • Водій з власним авто (категорія В)

Дополнительная информация

Працюю на командоутворення, об'єдную команду навколо спільної мети, яку ставить перед нами керівник бізнесу. Ставлю та досягаю цілей. Щодня самовдосконалююсь, вивчаю багато літератури та проходжу курси з особистісного та професійного зростання. Я лідер зі стратегічним мисленням із величезним бажанням працювати на результат. Вмію брати на себе відповідальність. Комунікабельна, відкрита, товариська, з позитивним мисленням. Маю власне авто, готова використовувати його в робочих цілях, водійське посвідчення категорії В . Впевнений користувач ПК, програма 1С підприємство, знання касової дисципліни.

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: