День працівників служби позавідомчої охорони

День працівників служби позавідомчої охорони
Дата в 2017 р.
29 жовтня, неділя
29 жовтня 1952 Рада Міністрів СРСР прийняла Постанову «Про використання в промисловості, будівництві та інших галузях народного господарства працівників, які вивільняються з охорони, та заходи щодо поліпшення справи організації охорони господарських об'єктів міністерств і відомств».

Цим актом було встановлено, що при органах внутрішніх справ у республіках, крайових і обласних центрах, а також у великих містах республіканського, крайового та обласного підпорядкування створюється позавідомча зовнішня сторожова охорона, в обов'язки якої входить охорона господарських об'єктів, незалежно від їх відомчої належності. Одночасно на службу заступають близько 500 груп затримання.

На сьогоднішній день позавідомча охорона — одна з розвинених, у технічному відношенні, служб у системі МВС, головним завданням якої є захист майна різних форм власності та забезпечення громадського порядку в зонах постів і маршрутів патрулювання нарядів. ДСО має більше 200 пультів централізованої охорони, сучасні засоби зв'язку, парк спецавтомобілів, новітню вогнепальну зброю. Український уряд поки що не визнав це свято офіційним.


Привітати друга

Розсилка

Підпишіться на розсилку, і ви завжди зможете вчасно привітати своїх знайомих з їхніми професійними святами.


Додати свято