День кондитера

День кондитера
Дата в 2017 р.
3 травня, середа
У цей день прийнято вшановувати тих, хто привносить в наше життя радість і насолоду. А починалося все в 1932 році, коли на території Радянського Союзу був створений Всесоюзний науково-дослідний інститут кондитерської промисловості.

Історія кондитерського мистецтва своїм корінням сягає в глибоку старовину і нерозривно пов'язана з активним використанням меду, а потім і цукру, який вперше навчилися отримувати з соку цукрової тростини в Індії приблизно в 850-му році нашої ери. Як окреме мистецтво воно виникло і набуло широкого поширення спочатку в Італії в кінці XV–початку XVI століття. Це сталося з появою цукру в тих регіонах. До тих пір всі основні солодощі в Європі купувалися на Сході переважно у арабів, одних з родоначальників кондитерської справи в стародавньому світі.

В Україні професія кондитера надзвичайно популярна і затребувана. Крім спеціалізованих курсів, всі бажаючі можуть отримати освіту в училищах або технікумах. Однак свою професію кондитери освоюють все життя. Кондитерам важливо володіти нестримною фантазією, відмінним смаком і схильністю до творчості, щоб тішити любителів солодкого надзвичайними тортами, десертами та печивом.


Привітати друга

Розсилка

Підпишіться на розсилку, і ви завжди зможете вчасно привітати своїх знайомих з їхніми професійними святами.


Додати свято