День працівників ЖЕК

День працівників ЖЕК
Третя неділя березня
Дата в 2017 р.
19 березня, неділя
Наше сьогоднішнє життя важко уявити без стабільної цілодобової роботи цих багатофункціональних служб.

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні згідно з Указом Президента (№ 46/94, від 15 лютого 1994 р. в редакції Указу Президента № 385/95 від 19.05.95 р.) в третю неділю березня як професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Працівники галузі невтомно піклуються, щоб у наших оселях завжди була вода, газ, тепло і світло, щоб радували око парки і сквери, вулиці та дороги, двори і під'їзди.

Високий професіоналізм, відповідальне ставлення до справи працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — основа гарного настрою людей, гарантія соціальної стабільності та громадського спокою.

Так само цей день можуть вважати професійним святом всі ті, хто причетний до створення ОСББ (організацій співвласників багатоквартирних будинків). Тому що ці люди добровільно беруть на себе відповідальність за порядок і затишок на своїй приквартирній території і не чекають, поки хтось це зробить за них.


Привітати друга

Розсилка

Підпишіться на розсилку, і ви завжди зможете вчасно привітати своїх знайомих з їхніми професійними святами.


Додати свято