День працівника податкової та митної справи України

День працівника податкової та митної справи України
Дата в 2017 р.
18 березня, субота
Президент України 11.10.2013 підписав Указ «Про День працівника податкової та митної справи України», згідно з яким професійне свято податківців та митників в Україні відзначається щорічно 18 березня.

Митна й податкова служби підпорядковуються Державній фіскальній службі України (до 21 травня 2014 року — Міністерство доходів і зборів), а, отже, і свято мають тепер спільне. До цього часу День митної служби України святкували 25 червня, а День працівника державної податкової служби України — 2 липня.

Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків, а також створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.

Сучасні взаємовідносини між державами характеризуються посиленням економічних та торговельних зв'язків, модернізацією і введенням нових транспортних коридорів з напруженим ритмом роботи, небаченим розвитком туризму та активізацією представників ділових, громадських, спортивних та багатьох інших сфер. Саме тому сьогодні зростає роль митниці, високопрофесійна робота якої гарантує стабільність міждержавних зв'язків, стає своєрідною «візитівкою» держави.

Завдяки співпраці з Всесвітньою митною організацією активізується робота по приєднанню України до міжнародних митних конвенцiй, тому Міжнародний день митника також можна вважати святом українських митників.


Привітати друга

Розсилка

Підпишіться на розсилку, і ви завжди зможете вчасно привітати своїх знайомих з їхніми професійними святами.


Додати свято