Наша місія

Надавати найкращий сервіс пошуку
роботи, щоб допомагати людям бути
щасливішими та розвивати Україну.

Надавати найкращий сервіс пошуку роботи

Ми допомагаємо людям знаходити роботу. Ми фокусуємося на людях та хочемо, щоб кожен міг знайти роботу, яка найбільше йому підходить. Аби забезпечити це, ми залучаємо на сайт роботодавців та прагнемо вирішувати їхні задачі з пошуку співробітників максимально швидко, зручно та ефективно.

Надавати

Це постійний процес. Зробити один раз і зупинитися — це не про нас. Ми постійно вдосконалюємо проєкт і навіть виходимо за його рамки, щоб формувати багатогранний сервіс, фокусуючись на потребах людей.

Найкращий

Ми хочемо, щоб наш сервіс був не одним із багатьох, а найкращим. Хочемо постійно вдосконалюватися. Адже завжди можна зробити щось якісніше, зручніше, ефективніше. Кожного разу, коли щось зроблено, ми запитуємо себе: «Це точно найкращий результат, чи можна ще щось вдосконалити?».

Сервіс

Зараз ми перш за все розвиваємо сайт, але в майбутньому це можуть бути і застосунки, і боти, і будь-які інші сервіси. Ми також бачимо сервіс у підтримці користувачів та клієнтів через відділи модерації та продажу, шляхом навчання та розвитку.

Допомагати людям бути щасливішими

Робота, яка приносить задоволення, — важлива складова щастя. Можливість займатися цікавою справою, відчувати себе потрібним, розвиватися — робить людину щасливою. Гроші за роботу, звичайно, також важливі в житті людини. Тому щоразу, коли ми допомагаємо комусь знайти роботу, ми допомагаємо йому бути щасливішим.

Розвивати Україну

Кожна людина, що працює, — це внесок у розвиток країни, у вироблену продукцію, виконану роботу, наданий сервіс, у виплачені зарплати, посмішки щасливих людей на вулицях. Що більше людей знаходять роботу, що більше компаній знаходять співробітників, то швидше та динамічніше розвивається Україна та кращим стає життя кожного з нас.
Наші цінності

Допомагати людям

Ми допомагаємо знайти роботу та співробітників. Однак бажання допомогти не обмежується лише цим. Ми намагаємося допомогти нашим клієнтам, намагаємося розв’язувати проблеми, з якими стикаються користувачі. Крім цього, Work.ua підтримує починання, які направлені на допомогу в інших галузях, наприклад, людям з інвалідністю. Ще компанія допомагає співробітникам, співробітники допомагають один одному. Так ми отримуємо ціле, що більше за суму його частин.

Добре або ніяк

Саме завдяки цьому принципу ми досягли успіху. Ми працюємо доти, доки результат не стане хорошим, не гірше, ніж треба — яких би зусиль це від нас не потребувало. Усе, що робить Work.ua, має бути відмінним: від нового функціоналу до розставляння ком. Якість роботи — дзеркало нашої совісті.

Чесність в усьому

Чесність — обов’язкова умова роботи у Work.ua. Ми не терпимо нікого, хто бреше, шахраює, краде чи покриває такі дії у відношенні до кого завгодно: компанії, колеги чи клієнта. Ми говоримо те, що думаємо, навіть якщо це не знаходить схвалення. Ми робимо те, про що можна сміливо розповідати кому завгодно, ми не даємо пустих обіцянок.

Просто та зрозуміло

Все, що ми робимо, має бути максимально простим та зрозумілим. Ми уникаємо умов «якщо». Складні правила паралізують, складні інтерфейси дратують, складні проєкти важко підтримувати. Також простота проявляється в скромності. Ми не будуємо важких ієрархій, не соромимося будь-якої роботи, не зазнаємося від успіхів.

Більше меншими засобами

Ми повинні працювати з максимальною ефективністю: досягати більшого, витрачаючи якомога менше. Завдяки цьому ми зможемо давати більше нашим клієнтам, більше заробляти та постійно розвиватися. Ми повинні концентрувати наші зусилля на задачах, які приносять більше користі, та не витрачати час на те, чого можна взагалі не робити.

Слухати та говорити

Спілкування є найважливішою складовою всіх процесів компанії, тому ми уважно слухаємо та не соромимося говорити. Ми запитуємо доти, доки не стане зрозуміло, слухаємо не перебиваючи, при цьому завжди залишаючись ввічливими та позитивними.

Прибуток як ресурс

Гроші для нас є ресурсом, але не метою. Та без грошей ми не зможемо існувати. Тому робота, яку ми робимо, обов’язково має допомагати отримувати прибуток. Що більше ми заробимо, то більше гарних речей ми зможемо зробити.

Весело та цікаво

Ми розвиваємо почуття гумору в себе, цінуємо його в інших і не боїмося здатися смішними. Те, чим ми займаємося, приносить нам і оточенню радість та задоволення. Крім цього, ми не втрачаємо позитивного настрою навіть у найважчі моменти.

Відповідальність як привілей

Ми цінуємо тих, хто не боїться брати на себе відповідальність та не ховається за спинами інших. Тих, хто може самостійно поставити собі мету, вирішити задачу та досягти чудових результатів. Не помиляється той, хто нічого не робить. Помилки можуть траплятися, але не в наших правилах їх повторювати.

Уперед та вгору

Хто не йде вперед, той іде назад. Тому прагнення кращого є запорукою нашого лідерства та забезпечує постійний розвиток нашої компанії та нас самих. Немає нічого, що не можна було б покращити. Ми відкриті до всього нового. Для нас не існує неможливих завдань. Попереду на нас чекає чудове майбутнє.