Resume from January 24, 2024 PRO

Олександр

Frontend developer (HTML, CSS, VueJS, JavaScript, Nod.js), 60 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
40 years
City of residence:
Vinnytsia
Ready to work:
Remote, Vinnytsia

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Front-end програміст

from 07.2021 to 03.2022 (8 months)
One Plus One Solutions, Дистанційно (IT)

Створення відмінних сайтів з унікальним
дизайном і чистою розробкою. Розробка SPA програм (Vue.js).

from 09.2020 to 06.2021 (9 months)
Dream-Line, Вінниця (IT)

В мої обов’язки входить: спроектувати та розробити SPA (single page application) на
основі фреймворка Vue.js

from 09.2019 to 07.2020 (10 months)
TQM system, Київ (IT)

В мої обов’язки входило підтримка двох SPA додатків на Vue.js із використанням
Vuetify.js. Рефакторинг коду, створення нових компонентів

Full Stack developer Vue.js & Node.js

from 02.2017 to 12.2022 (5 years 10 months)
https://webworld.studio, Вінниця (IT)

Front End Vue (middle), Angular stack.
Frameworks (Nuxt.js; Vuetify ). Основні модулі (бібліотеки):
vue-axios moment babel vue-router vuex eslint Sass
Знання ES6 ES7 js, HTML5;
Адаптивная верстка та стилізація з використанням компонентного підходу.
Технологія роботи із беком: REST api

Back End Node (junior) stack.
Frameworks (Express, handlebars). Основні модулі (бібліотеки):
sequelize mysql2 mongodb bycryptjs body-parser dotenv tslog
typescript jsonwebtoken tslog reflect-m
etadata
nodemon mongoose prisma
Nest.js
jest(test)
DI, використання декораторів. Написання тестів (unit tests & e2e tests)

Education

Вінницький національний технічний університет

Мікроелектроніка і напівпровідникові прилади, Вінниця
Higher, from 2003 to 2008 (4 years 11 months)

1) Вуз “Вінницький технічний коледж”
1999 – 2003р. Диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю “Конструювання, виробництво та технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв”.
2) Вуз “Вінницький національний технічний університет”
2003 – 2008 р. Диплом спеціаліста, за спеціальністю “Мікроелектроніка і напівпровідникові прилади”.
3) Вуз “Вінницький національний технічний університет”
2009 – 2011р. Диплом про перепідготовку за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”.

Additional education and certificates

Самонавчання

Розробка single page application на Vue.js

Knowledge and skills

Git VS Code

Additional information

Волівби розвиватись у напрямку розробки "single page application" на vue.js

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: