Діана

Перекладач румунської

City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number.

Work experience

Buyer,

from 05.2016 to 06.2020 (4 years 1 month)
Joie Clair srl, Bologna Italy (Мода)

Обов’язки:
Відносини з міжнародними клієнтами від презентації , продажу та отправки товару.
Досягнення:
Вміння спілкування з різними людьми , різними культурами, вміння розуміти бажання та мак клієнта , розуміння потреби в різних країнах ( наприклад речі які дуже подобаються в одній країні зовсім не продаються в іншій, і при продажу товару необхідно це врахувати , аби клієнт повернувся)

Education

Ізмаїльський університет

Педагогічний
Higher, from 2007 to 2011 (4 years)

Language proficiencies

  • Italian — fluent
  • Romanian — fluent
  • Ukrainian — fluent

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: