Як створити індивідуальний дизайн для брендування сторінок вакансій і компанії?

Зробити ваші вакансії та сторінку компанії фірмовими дуже просто і не потребує багато часу.

Створення індивідуального дизайну

Існує два незалежних дизайни: для сторінок ваших вакансій і для сторінки вашої компанії. Для кожної з них ви можете:

  1. Завантажити картинку вгорі (690x250 px).
  2. Для цього оберіть файл формату GIF, JPG або PNG не менше 690px в ширину. Якщо зображення буде більше, ніж потрібно, воно буде автоматично зменшене по ширині до 690px. Якщо зображення буде більше 250px, ви зможете рухати його вгору і вниз, та обрати найбільш вдалий фрагмент.
  3. Завантажити логотип.
  4. Краще використовувати логотип на білому фоні.
  5. Обрати колір фону сторінки.
  6. Ви можете обрати колір з палітри або ввести його код в шістнадцятковій системі. Залежно від вашого вибору колір тексту автоматично стане чорним або білим. Для фону краще використовувати світлі тони, тому що текст на світлому тлі читається легше, ніж світлий текст на темному тлі.
  7. Завантажити картинку знизу (690x200 px).
  8. Для цього оберіть файл формату GIF, JPG або PNG не менше 690px в ширину. Якщо зображення буде більше, ніж потрібно, воно буде автоматично зменшене до розмірів 690px. Якщо у висоту зображення буде більше 200px, ви зможете рухати його вгору і вниз, та обрати найбільш вдалий фрагмент.
  9. Прибрати галочки напроти елементів, які ви вирішили не виводити на сторінці.

Щоб керувати дизайном, у вас мають бути права адміністратора.

Увімкнення дизайну на сайті

Тепер, коли необхідні елементи завантажені, дизайн сторінки налаштований, натисніть на кнопку «Застосувати на сайті», щоб новий дизайн могли побачити користувачі сайту.

Увага! Щоб застосувати дизайн на сайті, у вас повинна бути увімкнена послуга «VIP-компанія» або пакет послуг VIP-25, VIP-100, SuperVIP або VIP-Maximum.

Ви можете в будь-який час змінювати дизайн ваших сторінок. Користувачі побачать зміни лише після того, як ви натиснете на кнопку «Застосувати на сайті».

Чи була ця відповідь корисною для вас?

Не змогли знайти відповідь?

Запитайте у служби підтримки