Результати пошуку — налаштування і фільтри

Знайдені резюме можна сортувати, щоб спочатку побачити найбільш відповідні, та фільтрувати, аби не переглядати резюме, які не підходять.

Сортування резюме

Резюме автоматично сортуються за часом додавання на сайт — вгорі виводяться найновіші. Якщо ви хочете вгорі бачити резюме з найбільшою зарплатою, оберіть налаштування «За зарплатою». 

Фільтри резюме

  • В одному фільтрі можна вибрати одразу кілька значень, наприклад, кандидатів із «Вищою» та «Незакінченою вищою» освітою.
  • Щоб ви заздалегідь знали кількість результатів фільтра, які вам підходять, ми показуємо їх сірими цифрами праворуч від назви фільтра.
  • Щоб легше працювати з фільтрами, ми не пропонуємо обрати значення, якого немає у результатах пошуку.

Наприклад, якщо у результатах пошуку немає резюме кандидатів зі знанням  румунської, то у фільтрах цієї мови не буде.

Категорії

Шукайте за категоріями, якщо ви хочете знайти співробітника у якійсь сфері діяльності, але для вас неважливо, на якій посаді.

Наприклад, якщо ви хочете знайти співробітника у роздрібній торгівлі, зазначте категорію «Роздрібна торгівля» і отримаєте вакансії з цієї сфери: продавець, касир, адміністратор магазину тощо.

Коли ви шукаєте резюме за запитом, краще не обирати категорію, щоб не пропустити кандидатів, як можуть вам підійти. Винятки можуть бути, якщо ви шукаєте співробітника на посаду, яка популярна у багатьох сферах.

Наприклад, якщо ви шукаєте дизайнера сайтів, напишіть у запит «Дизайнер» та виберіть категорію «IT, комп'ютери, Інтернет», щоб не бачити резюме дизайнерів меблів.

Лише у заголовку

Звичайний пошук шукає слова лише у заголовках резюме. Якщо вимкнути це налаштування, пошук буде проходити за заголовком і описом резюме.

Наприклад, якщо ви шукаєте співробітника з автомобілем «Mercedes», за допомогою пошуку за описом ви знайдете більше цікавих резюме.

Включно з синонімами

Звичайний пошук проходить не лише за запитом, але й за його синонімами.

Наприклад, за запитом «Директор» знайдуться резюме, у яких є слово «Директор», «Керівник», «Топ-менеджер», «Керуючий» тощо.

Якщо вимкнути налаштування «Включно з синонімами», знайдуться резюме без синонімів, у яких буде лише слово з вашого запита.

Наприклад, за запитом «Директор» знайдуться резюме лише із заголовком «Директор». Резюме із синонімами «Керівник», «Топ-менеджер», «Керуючий» тощо не знайдуться.

Увага! Не застосовуйте багато фільтрів, щоб не пропустити резюме, які вам можуть підійти.

Чи була ця відповідь корисною для вас?

Не змогли знайти відповідь?

Запитайте у служби підтримки