Як працювати з відгуками?

На сторінці з відгуками є можливості, які допоможуть вам швидко знайти кандидата, відповісти йому та легко опрацювати велику кількість відгуків.

Відповідайте кандидату

Ви можете відповісти кандидату одразу зі сторінки зі списком відгуків. Відгуки, на які ви відповіли, будуть відрізнятись кольоровими стрілочками.

Відповідайте одразу декільком кандидатам

На сторінці з відгуками просто виберіть потрібні резюме зі списку, а потім впишіть текст запрошення на співбесіду, відмови або повідомлення.

Отклик

Залишайте коментарі

Щоб запам'ятати важливе зауваження про кандидата, зручно записати його у коментарі. Відгук із зауваженням буде позначений зеленим значком.

Ставте оцінку та сортуйте відгуки

Якщо ви хочете відзначити кращі відгуки, ставте оцінку у вигляді зірок. Згодом ви зможете відсортувати відгуки за оцінками та результатами тесту.

Знаходьте потрібного кандидата

Якщо вам потрібно знайти кандидата, уведіть його ім'я або прізвище в рядок «Знайти за іменем чи прізвищем» праворуч на сторінці.

Завантажуйте один або відразу декілька відгуків

Ви можете завантажити до 50 відгуків за кілька кліків. Для цього на сторінці з відгуками просто виберіть потрібні резюме зі списку, потім натисніть «Дії» і виберіть «Завантажити».

Дізнавайтеся більше про кандидата в Facebook та LinkedIn

В меню роботи з відгуком натисніть «Шукати в Facebook» або «Шукати в LinkedIn». Ви потрапите на сторінку соцмережі з результатами пошуку за ім'ям та прізвищем кандидата і зможете вибрати того, кого шукали. Це швидко, зручно і корисно.

Ще кілька корисних дій з відгуками

  • роздрукувати;
  • завантажити;
  • зробити переглянутими або непереглянутими;
  • видалити.

Додаткова інформація

Чи була ця відповідь корисною для вас?

Не змогли знайти відповідь?

Запитайте у служби підтримки