Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 30 березня 2024 Вище за середню

Web, graphic designer

30 000 – 40 000 грн, $1,000 + based on experience

LightMix
IT; 10–50 співробітників

Дистанційна робота

Повна зайнятість. Досвід роботи від 5 років.

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
MS PowerPoint Adobe Photoshop Figma Adobe InDesign Графічний дизайн Веб-дизайн Дизайн UI-дизайн UX-дизайн Adobe Illustrator
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

Requirements

Full-time position — web/graphic/presentation designer

  • We are looking for a designer with a great portfolio (Web, print, presentations, UI/UX, branding) — full-time, remote position
  • Must be proficient in Photoshop, Illustrator, Indesign, PowerPoint, Figma
  • At least 5 years of experience
  • Portfolio is required

Job details:

  • Anywhere in Ukraine
  • Flexible hours — 40−50 hours per week
  • Fast and reliable internet required
  • Salary-based position, not freelance or project-based. 2 weeks vacation per year.
  • Ukraine state holidays

Salary: based on experience ($1,000+ wire payment to your bank account)

Схожі вакансії

Graphic, Web Designer
12 500 – 20 000 грн, Innovative Web Agency (Inweba), Дистанційно

Графічний дизайнер інтернет-магазину (Amazon)
14 000 – 20 000 грн, RK Group, Дистанційно

Web/Graphic Designer
Kordie, Дистанційно

Middle Web Designer
20 000 – 35 000 грн, Web-rock, Дистанційно

Senior Web Designer
95 000 – 130 000 грн, Mr. Glazier, Дистанційно

Усі схожі вакансії