Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 11 квітня 2024 Вище за середню

Middle Front-End Developer

70 000 – 80 000 грн, Перспектива росту.

AniArt plus
IT; 10–50 співробітників

Дистанційна робота

Повна зайнятість. Також готові взяти людину з інвалідністю. Досвід роботи від 2 років.

Англійська — вище середнього

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
WordPress Git JavaScript HTML CSS SASS React LESS Відповідальність jQuery Знання принципів ООП Vue.js ECMAScript DOM Nuxt.js SOLID Principles
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

Requirements:

  • Requirements: 3+ years
  • Proficient understanding of code versioning tools such as Git
  • Knowledge js (es6)
  • WordPress
  • eCommerce
  • Good English language skills (Written & Spoken).
  • Vue js/React
  • SASS или LESS

Project: online stores

Will be a plus:

  • WordPress or other MVC frameworks
  • Solid knowledge of one of the popular JS frameworks (jQuery, Vue.js, Nuxt.js) — Experience
  • Knowledge of HTML5, CSS3(preferable less но SASS is also fine), Modern JS (DOM, OOP)

Working conditions:

  • Timely payment.
  • Employment: around 160 hours per month.
  • Salary: negotiable
  • Job Type: Remote

Responsibilities: Work 5 days (Mon-Fri) 11:00 to 19:00.

  • Test Assignment Required**Обов'язкове виконання тестовго завдання.

Схожі вакансії

Middle Full-stack розробник з ухилом на Front-end
Hotels24.ua, Дистанційно

Middle Front-end developer
Маслова Н.Н., ФЛП, Дистанційно

Strong Middle/Senior Frontend Developer
Collaborator.pro, Дистанційно

Front-end React developer (Middle)
75 000 – 90 000 грн, ProxyBand, Дистанційно

Middle Frontend developer
50 000 грн, Exonn, Дистанційно

Усі схожі вакансії

Вакансії в категорії

Вакансії за містами