Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 2 квітня 2024

Оператор по обработке металла в Чехию

33 000 – 37 000 грн

ZLKL, s.r.o.
Металургійна промисловість, металообробка; 50–250 співробітників

Інші країни

Повна зайнятість.

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!

Опис вакансії

Máte technické vzdělání nebo praxi ve výrobě?

Baví vás práce na kovoobráběcích strojích?

Chcete mít stabilní zaměstnání v České republice?

Jsme ZLKL, sro — našim zákazníkům nabízíme široký sortiment strojírenských prací, a to obrábění kovů, lisování, svařování, povrchové úpravy kovů. Jsme zařazeni do žebříčku Czech Best Managed Companies 2020, 100 nejlepších společností v České republice, a pyšníme se titulem «Odpovědná firma roku» nebo «Inovátor roku».

Nabízíme:

  • 12 hodinové směny
  • Moderní stroje včetně robotických pracovišť
  • Profesionální vývoj
  • Registrujte pracovní karty a všechny ostatní dokumenty.
  • Firemní benefity (firemní ubytovna, možnosti stravování,…)
  • Kurzy českého jazyka pro cizince

Co k práci potřebujete:

Touhovi za dlouhodobou spolupráci

Výhodou je strojnické vzdělání, výrobní praxe, dobré čtení výkresů a zkušenosti s měřicími přístroji. Pokud toto nemáte, NEBOJTE SE, budete mít možnost se vše naučit, začnete s lehkou prací a postupně přejdete k těžší práci!

Pokud máte zájem s námi spolupracovat, zašlete nám svůj životopis!

Схожі вакансії

Оператор на виробництво у Чехію
38 000 – 45 000 грн, SKS Business Unit s.r.o, Інші країни

Оператор токарного верстата в Естонію
80 000 – 90 000 грн, Sors OÜ, Інші країни

Пивовар в пивоварню в Карловы Вары (Чехия)
60 000 грн, Přírodní Pivní Lázně s.r.o., Інші країни

Оператор ЧПУ
АМФ Україна, ТОВ, Інші країни

Оператор збірки в Угорщину
25 000 – 35 000 грн, Рітейлс Груп, ТОВ (ТМ Eurojob), Інші країни

Усі схожі вакансії

Вакансії в категорії

Вакансії за містами