Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 15 травня 2024 Вище за середню
Global Logistics

HR-спеціаліст (Logistic)

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
  • Ведення CRM
  • Здатність до навчання
  • Орієнтація на результат
  • Менторство
  • Conflict settlement
  • Teamwork
  • Emotional intelligence
  • Google Docs
  • Stress resistance
  • Competent oral and written language
  • Result orientation
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

Логістичний лідер з офісами в США, Мексиці та Європі запрошує тебе приєднатися до нашої HR-команди. Якщо у тебе є розмовна англійська на рівні В2, ти любиш виклики та готовий до швидкого навчання, ти ідеально підходиш нам!

Я впевнена: тобі точно до нас!

Ми в пошуках талановитих і мотивованих співробітників, які допоможуть водіям у використанні CRM-додатку, відповідатимуть на їх запитання та перевірятимуть документи. Ми пропонуємо повну зайнятість у Києві з чудовими перспективами кар'єрного росту. Згодом можливий перехід на посаду рекрутера зі збільшенням заробітної плати. REQUIRED SKILLS:

English Level: Intermediate (B2) or Native Speaker;

  • Exceptional proficiency in both written and spoken communication;
  • Ability to work independently and as part of a team;
  • Ability to remain resilient in stressful situations;
  • Strong orientation towards achieving results.

The ideal candidate should be capable of establishing strong relationships with drivers, ensuring their positive experience and exceptional performance.

OUR OFFER:

  • Competitive salary and comprehensive bonus structure;
  • Working hours: 15:00—01:00 (7 hrs at the office, 2 hrs from home);
  • We cover taxi expenses;
  • Paid vacation and birthday leave;
  • Participation in mentoring programs and regular educational events.

At our company, we prioritize creating a friendly atmosphere and ensuring the well-being of our employees.

For more info contact @GaliyaKadyrbek in Telegram

If you meet the requirements and are interested in joining our team, please submit your application. We look forward to welcoming you aboard!

Instagram accounts:

Транспорт, логістика, 10–50 співробітників

Більше про компанію

Схожі вакансії

Усі схожі вакансії