Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 13 травня 2024 Вище за середню

Dispatcher

  • 40 000 грн
  • LoadGo

      Транспорт, логістика; 10–50 співробітників
    • Львів
    • Повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року.
    Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!

    Опис вакансії

    Job duties:

    • searching loads for trucks
    • status updates
    • resolving issues
    • negotiating terms for new contracts

    Requirements:

    • at least 3 months experience dispatching trucks in US market
    • Fluent English — speaking and writing (people who spent a year or more in US are preferred)
    • ability to handle stress
    • communication skills

    Working conditions:

    • working on result (if you finish work in 2−5 hours it is great)
    • high growth perspectives
    • speaking with native speakers
    • working US time (working day starts at 14.30 till 20.00 on average)

    LoadGo

    Транспорт, логістика, 10–50 співробітників

    Більше про компанію

    Схожі вакансії

    Усі схожі вакансії