Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 26 квітня 2024 Вище за середню

Account manager

35 000 грн, + bonuses + %

Job for you, Агенція
Пошук персоналу, HR; менше 10 співробітників

Київ

Повна зайнятість. Також готові взяти студента.

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
Ведення бухгалтерського обліку Відповідальність Ведення переговорів Пунктуальність Програмування Робота з базою даних Технічна підтримка користувачів
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

In connection with the expansion of the company, we invite you for the account manager position.

What is important for us:

  • knowledge of the English language (B1-C2);
  • desire to succeed;
  • responsible attitude to work.
  • punctuality
  • developed communicative skills

Responsibilities:

  • working with an existing warm and hot client database;
  • conducting negotiations and full customer support in English;
  • assistance in managing customer accounts.

We offer:

  • convenient office location;
  • Base salary of UAH 32000 + bonuses +%;
  • official employment;
  • paid leave;
  • convenient schedule from Mon-Fri 10:00—19:00;
  • training for unexperienced candidates according to the program developed by us and mentoring
  • Staff-parties, in-house trainings, pizza Fridays, teambuildings

If our offer is relevant for you, then leave your CV as soon as possible! We consider long cooperation and productive work!

Схожі вакансії

Менеджер по роботі з аккаунтами
12 000 – 20 000 грн, Дудченко Д.Ю., ФОП (інтернет-магазин), Київ

Адміністратор, менеджер по роботі з клієнтами в студію йоги та стретчингу
18 000 – 38 000 грн, So flexi, Київ

Retention manager (польська мова)
80 000 – 200 000 грн, Jobnet, Київ

Фахівець з обслуговування клієнтів
40 000 – 50 000 грн, CreditKasa, Київ

Менеджер по роботі з клієнтами
18 000 – 35 000 грн, Поток+, ПП, Київ

Усі схожі вакансії