Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 17 квітня 2024

BIM manager (Electricity and HVAC)

37 000 – 55 000 грн

Piche Ltd
Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру; 50–250 співробітників

Дистанційна робота

Повна зайнятість, неповна зайнятість. Досвід роботи від 5 років. Вища освіта.

Англійська — вище середнього

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!

Опис вакансії

We are seeking a skilled BIM Manager to join our team, working remotely to enhance our projects. If you’re fluent in English, rock Revit, and have MEP chops, we want to hear from you.

Your Role:

  • Conduct weekly clash detection wizardry.
  • Develop Revit templates, families, and add-ons.
  • Tackle technical issues and provide support.
  • Shape our internal BIM standards.
  • Balance tech brilliance with cost-effectiveness.

Requirements:

  • Good in English.
  • Revit expertise (high level)
  • MEP knowledge in Electric systems and HVAC systems (high level)
  • Full-time commitment or as agreed.
  • Remote work
  • FOP, 3rd group
  • Skills in C#, Python, and Grasshopper, etc.

WE’RE HAPPY TO PROVIDE YOU WITH:

  • Salary 900 — 1400 EUR gross.
  • Fully remote work opportunities.
  • Breathtaking challenges, where everything is possible.
  • Great attitude from colleagues and creative management.

Join us in pushing the boundaries of BIM!

Схожі вакансії

Проєктувальник ОВіК (Revit, English)
35 000 – 40 000 грн, Newstaff, Дистанційно

Assistant Project Manager
Wild Wild Leads, Дистанційно

Менеджер з продажу (будівництво, дизайн)
20 000 – 30 000 грн, Siri-Pro, Дистанційно

Менеджер з екологізації будинків (з навчанням, німецька мова B1)
21 000 грн, Ee-experten.com, Дистанційно

Менеджер проєктів зі знанням BIM
40 000 – 55 000 грн, MDA Group, Дистанційно

Усі схожі вакансії

Вакансії в категорії

Вакансії за містами