Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 4 квітня 2024 Вище за середню

Data Entry Operator

19 000 грн, Погодинна оплата,500$ за 80 год

Hygia LLC
IT; менше 10 співробітників

Дистанційна робота

Повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року. Середня освіта.

Англійська — вище середнього

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
MS Excel Користувач ПК Відповідальність Швидкий набір тексту Робота з базою даних Уважність Акуратність
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

Responsibilities:

  • Conduct research to locate contracts and relevant data sources.
  • Enter data accurately and efficiently into our database.
  • Maintain and update existing databases.
  • Perform quality checks on data to ensure accuracy and completeness.
  • Handle repetitive tasks with focus and attention to detail.
  • Assist with administrative tasks as required.

Requirements:

  • Excellent computer skills with proficiency in Microsoft Excel.
  • Fast and accurate typing skills.
  • Strong attention to detail and ability to maintain accuracy while performing repetitive tasks.
  • Ability to work independently and efficiently with minimal supervision.
  • Fluent in English with a minimum B2 level.
  • Availability to work during EST time zone (New York).

Preferred Qualifications:

  • Prior experience in data entry or related field is a plus.
  • Proficient in Excel
  • Experience working remotely.

Схожі вакансії

Оператор ПК (англійська мова)
20 000 грн, Russell Chase, Дистанційно

Оператор ПК
10 000 – 15 000 грн, Elektro_tochka, Дистанційно

Оператор ПК
10 000 – 12 000 грн, Асанара, ТОВ, Дистанційно

Оператор з введення даних
8 000 грн, Українська Архівна Компанія, Дистанційно

Оператор баз даних
10 000 – 12 000 грн, Tractiive Sp. z o.o., Дистанційно

Усі схожі вакансії