- PRO
Особисті дані приховані
Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/10362625/
Фінансовий аналітик, контролер, фінансист, 80 000 грн
- Вид зайнятості:
- повна
- Місто проживання:
- Київ
- Готовий працювати:
- Дистанційно
Контактна інформація
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Досвід роботи
Старший аудитор (керівник робочої групи проєкту)
з 10.2024 по нині
(7 місяців)
Консалтинг, бухгалтерія, аудит
За результатами роботи отримала підвищення до старшого аудитора - досвідченого керівника робочої групи з аудиту (інчардж).
- Керування процесом аудиторської перевірки, включаючи планування, розподіл завдань та контроль за виконанням всіх етапів аудиту.
- Участь у проведенні аудиторських перевірок українських та міжнародних клієнтів згідно з встановленими термінами.
- Підготовка аудиторської документації та звітності для клієнтів відповідно до міжнародних стандартів.
- Навчання молодших співробітників та сприяння їхньому професійному розвитку.
- Оцінка та тестування систем внутрішнього контролю клієнтів для забезпечення їхньої ефективності та дотримання вимог.
- Глибоке розуміння та застосування Міжнародних стандартів фінансової звітності (IFRS) та українського законодавства.
- Підготовка та перевірка фінансової звітності клієнтів для відповідності міжнародним стандартам фінансової звітності (МСФЗ) та національним стандартам.
Асистент аудитора (А3)
з 09.2023 по 09.2024
(1 рік)
KPMG, Дистанційно (Консалтинг, бухгалтерія, аудит)
За результатами роботи отримала подвійне підвищення з посади асистента 1-го року (А1) на асистента 3-го року (А3).
- Участь в аудиторських перевірках українських та міжнародних клієнтів у стислі терміни;
- Підготовка аудиторської документації та результатів роботи клієнта відповідно до міжнародно прийнятих стандартів;
- Аналіз даних та підготовка звітності;
- Навчання молодшого персоналу та надання зворотнього звʼязку;
- Організація проведення інвентаризації, формування вибірок та підбір персоналу;
- Формування запитів, щодо надання необхідної інформації для проведення аудиту.
- Комунікація з клієнтами та організація зустрічей.
На посаді асистента аудитора почала виконувати обовʼязки керівника робочої групи з аудиту (інчардж) щонайменше на 3-х проєктах з наступними сферами діяльності:
- Надання в оренду майна (житлових та нежитлових будівель);
- Вирощування зернових культур;
- Глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу (послуги документообігу, професійний друк).
Найбільші проєкти:
- Аудит фінансової звітності благодійної організації.
- Аудит використання коштів цільового фінансування урядової організації.
Асистент аудитора (А1)
з 09.2022 по 09.2023
(1 рік)
KPMG, Дистанційно (Консалтинг, бухгалтерія, аудит)
- Допомога старшим колегам у проведенні аудиторських перевірок;
- Комунікація з клієнтами з метою отримання інформації щодо бізнес-процесів, методів та ефективності контролю;
- Проведення інвентаризації для спостереження за методами розрахунку запасів: агро, виробництво, ритейл, банки.
Найбільші проєкти:
- Непродуктовий рітейлер України (04.2023-08.2023). Відповідальна за проведення аудиту наступних секцій: дебіторська/кредиторська заборгованість, фінансова допомога, резерв сумнівних боргів, повʼязані сторони, адміністративні витрати, витрати на збут, інші доходи та витрати. Коучинг 4-х асистентів, розподіл та перевірка завдань. Безпосередня комунікація з клієнтом, щодо будь-яких питань. Відвідування офісу клієнта задля вчасного отримання інформації.
- Продаж автомобілів та сервісне обслуговування. Відповідальна за проведення аудиту наступних секцій: дебіторська/кредиторська заборгованість, доходи, собівартість, адміністративні витрати, витрати на збут, інші доходи та витрати, фінансові доходи та витрати. Виконання функцій інчарджа (керівника робочої групи з аудиту). Коучинг 2-х асистентів, розподіл та перевірка завдань.
- Інвестиційна компанія (Staff-loan Cyprus). Відповідальна за проведення всієї аудиторської перевірки: розрахунок матеріальності, аудит інших операційних доходів та витрат, адміністративних та фінансових витрат, резервів, кредитів та позик, грошових коштів, дебіторської заборгованості та резерву сумнівних боргів. Комунікація з англомовним менеджером.
- Металургійне виробництво. Відповідальна за проведення аудиту наступних секцій: собівартість, адміністративні витрати, витрати на збут, зарплата та внески, інвестиції, резерв сумнівних боргів.
Інші проєкти:
- Міжнародна гуманітарна організація: аудит прямих витрат діяльності та витрат на утримання песоналу. Тестування контролів, які проводяться в організації.
- Магазин побутової техніки: тестування контролів, тестування та документування процесів компанії.
- Компанія хімічного спрямування: тестування контролів, тестування та документування процесів компанії.
Помічник аудитора
з 09.2019 по 09.2022
(3 роки)
KPMG, Київ (Консалтинг, бухгалтерія, аудит)
- Виконання первинних аудиторських процедур;
- Підготовка робочих документів для аудиторських проєктів;
- Комунікація зі старшими колегами щодо роботи на проєктах: банки, рітейл, виробництво;
- Участь у проведенні інвентаризацій та оформлення результатів в наступних сферах: виробництво, агро, рітейл;
- Залучення у проєкти інших відділів, ведення бухгалтерського обліку на аутсорсингу для 2-х компаній: проведення банківський виписок, авансових звітів, розрахунок сум до виплати підзвітним особам, списання запасів, формування звітів по додатковому благу;
- Виконання обовʼязків білінг спеціаліста: виставлення рахунків та актів клієнтам (більш ніж 30 проєктів). Контроль за вчасною оплатою заборгованості. Комунікаці з клієнтом та менеджером щодо будь-яких питань.
Викладач програм BAS
з 07.2019 по нині
(5 років 10 місяців)
Консалтинг, бухгалтерія, аудит
Я викладач та сертифікований консультант з програм для автоматизації бізнесу (BAS). Спеціалізуюсь на різних програмах BAS, таких як:
- BAS ERP;
- BAS КУП;
- BAS Бухгалтерія;
- BAS Управління торгівлею;
- BAS Малий бізнес;
- BAS Бухгалтерія для ОСББ.
Зокрема, у сфері бюджетування та планування в BAS ERP.
Я також навчаю спеціалістів, як ефективно працювати з цими програмами, дозволяючи їм використовувати весь потенціал автоматизації BAS. Надаючи людям належний досвід, я даю можливість підприємствам процвітати у сфері автоматизації. Провела навчальні курси для 20+ компаній та понад 700 індивідуальних клієнтів.
За час роботи оволоділа такими компетенціями:
- Розробка методичних матеріалів, інструкцій, навчальних курсів;
- Управлінський та бухгалтерський облік;
- Складання аналітичних звітів різних ділянок обліку;
- Аналіз діяльності підприємства;
- Бюджетування та планування;
- Проведення вебінарів та майстер-класів;
- Співпраця з ВНЗ.
Науково-методична діяльність:
- Автор курсу «Використання BAS Бухгалтерія для ОСББ»;
- Автор курсу «Бюджетування в BAS ERP для торговельного підприємства»;
- Учасник та доповідач міжнародних та всеукраїнських наукових конференцій з економіки.
Освіта
КНТЕУ
Факультет фінансів та обліку, облік та оподаткування, Київ
Вища, з 2016 по 2021 (5 років)
Бакалавр: спеціальність облік та оподаткування;
Магістр: спеціальність облік та податковий консалтинг.
Додаткова освіта та сертифікати
Сертифікат Професіонал: на знання можливостей та особливостей застосування ERP рішення програм автоматизації бізнесу
26 січня 2021 р.
Сертифікат
Свідоцтво Викладач ЦСН: Курс «Викорисиання прикладного рішення Бухгалтерія»
24 грудня 2020 р.
Сертифікат
Сертифікат Спеціаліст-консультант: по впровадженню підсистеми бюджетування ERP рішення програм автоматизації бізнесу
5 березня 2021 р.
Сертифікат
Свідоцтво: Проходження сертифікованого курсу «Використання прикладного рішення «Бухгалтерія 8 для України» редакція 2.0»
4 квітня 2019 р.
Сертифікат
Сертифікат Професіонал: на знання особливостей і застосування програми «Бухгалтерія 8»
23 квітня 2019 р.
Сертифікат
Свідоцтво: Проходження курсу Бюджетування в прикладному рішенні «BAS ERP»
4 лютого 2021 р.
Сертифікат
Знання і навички
- Фінансовий аналіз
- Аналіз даних
- Знання офісних програм
- Користувач BAS ERP
- Викладання
- Здатність до навчання
- Управління бюджетами
- Ведення управлінського обліку
- Ведення бухгалтерського обліку
- Аудит фінансової звітності
- Користувач BAS
- Знання МСФЗ
- MS Excel
- Уміння аналізувати
- Формування зведених таблиць
- Планування бюджету
- 1С:Підприємство
- Інвентаризація
- Google Sheets
- Trello
Знання мов
- Англійська — вище середнього
- Іспанська — початковий
- Українська — вільно
Додаткова інформація
Спілкування з різними типами людей. Вміння слухати, розуміти інших людей та допомагати. Це значно проявлялось на проєктній роботі в аудиті, що допомагало вчасно завершувати проєкти та сприяло адаптації молодших колег. Також ці навички проявлялись під час навчання різних користувачів роботі в програмах для автоматиціі бізнесу BAS.
Схожі кандидати
-
Заступник фінансового директора, фінансовий координатор, фін. менеджер
Дистанційно, Київ -
Головний бухгалтер (єдиний), фінансовий аналітик, контролер, accountant
20000 грн, Дистанційно -
Фінансовий аналітик, контролер
60000 грн, Дистанційно, Львів, Інші країни -
Фінансовий контролер, аналітик, бухгалтер
Дистанційно -
Фінансовий аналітик, фінансист, економіст, бухгалтер
Дистанційно