- Файл
Людмила
Хімік, викладач, репетитор, виконавець студентських робіт
- Розглядає посади:
- Хімік, викладач, репетитор, виконавець студентських робіт, Автор наукових робіт
- Місто проживання:
- Тернопіль
- Готовий працювати:
- Дистанційно
Контактна інформація
Шукач вказав телефон та ел. пошту.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/10564865/
Завантажений файл
Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.
Також розглядаю варіант автора наукових робіт. Може бути і допомога студентам у написанні рефератів, курсових робіт, контрольних робіт, тестових завдань, зроблю презентацій. Підвищу оригінальність Вашої роботи. Спеціалізація: загальна хімія, фізична та колоїдна хімія, неорганічна хімія, аналітична хімія, фармацевтична хімія.
Впевнений користувач ПК. Професійно перекладаю на англійську матеріал хімічного, медичного, фармацевтичного і технічного профілю
Схожі кандидати
-
Психолог, вчитель, репетитор
Дистанційно -
Виконавець робіт
Дистанційно, Вінниця -
Репетитор хімії
35000 грн, Дистанційно -
Вчитель хімії
Дистанційно, Івано-Франківськ -
Репетитор фізики
Дистанційно