- Файл
Ілона
Менеджер з постачання
- Розглядає посади:
- Менеджер з постачання, Керівник відділу, Керівник магазину, Завідувач складу, Менеджер з продажу, Керівник філії, Керівник кафе, Керівник мережі АЗК, Спеціаліст з впровадження, Помічник керівника
- Вік:
- 43 роки
- Місто:
- Рівне
Контактна інформація
Шукач вказав телефон та ел. пошту.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/10648195/?puid=67244
Завантажений файл
Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.
Дата народження: 20.10.1981
Місто: Рівне, вул П.Григоренка,
Моб. телефон: [
E-mail: [
Орієнтовна з/п – від 28тис
Освіта:
1998 р. –2003 р., Національний університет харчових технологній, спеціальність «технологія зберігання, консервування та переробки м’яса».
2006 р. - 2008 р., Київський університет технології та дизайну, спеціальність «Облік та аудит»(заочна форма навчання).
Досвід роботи:
2025 - стажер керуючого магазином “ТРАШ”.
2023 – 2025 – керуюча магазином «Metalvis» компанії «Солді і Ко», продаж метизів та системи кріплення, будівельна хімія.
2019-2023– заступник керуючого магазином, керуюча магазином ТОВ «АТБ-Маркет», м.Рівне. Навики/обов’язки: замовлення та прийом товару; ведення касової дисципліни та складання звітності; пошук та підбір персонала; проведення інвентаризацій та збереження ТМЦ; забезпечення безперебійної роботи магазина.
2017 –2018 – заступник керуючого магазину по виробництву в цехах хлібобулочних виробів, кулінарії та м’ясний відділ супермаркету ТОВ «Омега» «Варус» м.Бровари, Київська обл. Навики/обов’язки: замовлення та прийом сировини, списання; контроль по термінам та накриття вітрин відповідно планограм; ведення журналів згідно системі ХАСПу; графіки виходу людей; проведення інвентарізацій.
Професійні навички: — впевнений користувач ПК, 1С, водійське посвідчення категорії В
Особисті якості: чесність, відповідальність, уважність до деталей. Дисциплінованість, пунктуальність, комунікабельність.
Рекомендації:
Александрова Оксана Іванівна, бухгалтер філії м.Рівне «Солді і Ко»:[
Благун Валентина Володимирівна, керуюча магазином ТОВ«АТБ-Маркет», м.Звягель, тел.:[
Схожі кандидати
-
Менеджер по закупівлям
20000 грн, Рівне, Дистанційно -
Закупщик зерновых и масличных культур
Рівне, Вінниця , ще 8 міст -
Менеджер з закупівель
30000 грн, Рівне -
Менеджер з закупівель
Рівне -
Менеджер з закупівель деревини, лісо-, пиломатеріалів
12000 грн, Рівне