Артем

Відеомонтажер

Вид зайнятості: повна, неповна
Вік: 17 років
Місто проживання: Київ
Готовий працювати: Дистанційно
Вид зайнятості:
повна, неповна
Вік:
17 років
Місто проживання:
Київ
Готовий працювати:
Дистанційно

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту, Instagram та LinkedIn.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Відеомонтажер

з 07.2023 по нині (2 роки 7 місяців)
Фриланс, Дистанційно (Маркетинг, реклама, PR)

Освіта

Київський університет культури

Режисура естради і шоу, Київ
Вища, з 2025 по 2029 (4 роки)

Знання і навички

  • Відеомонтаж
  • Adobe Premiere Pro
  • Adobe After Effects
  • Корекція кольору
  • Обробка звуку
  • Уміння працювати в режимі багатозадачності
  • Стресостійкість
  • Уважність
  • Здатність до навчання
  • Креативність
  • DaVinci Resolve

Знання мов

  • Англійська — середній
  • Українська — вільно

Додаткова інформація

Професійний відеомонтажер із фокусом на digital-контент. Маю 2 роки досвіду роботи на фрилансі, займаюсь створенням коротких відео - TikTok, Instagram Reels, YouTube Shorts, а також монтажем довших форматів - YouTube-роликів, подкастів, інтерв’ю. Поєдную технічну грамотність із креативним підходом, працюю з візуальним ритмом, сторітелінгом і сучасними трендами.

Демонстраційне відео: https://drive.google.com/file/d/1DHSdrKpfuHlXGOxXa4oPqgdC-KCz-uMC/view?usp=drivesdk
Профіль на Fiverr: https://fiverr.com/users/artem_kobzar

Впевнено володію Adobe Premiere Pro, After Effects, DaVinci Resolve, а також маю досвід роботи з інструментами штучного інтелекту для генерації B-ролів, зображень і озвучки. Вмію працювати в швидкому темпі, адаптуватися до різних стилістик, дотримуватись дедлайнів і завжди орієнтуюсь на якісний візуальний результат. Швидко навчаюся новому та постійно вдосконалюю свої навички.

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: