• Файл

Євгенія

Гінеколог

Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон .

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Освіта
Закінчила Київський Національний медичний університет імені О.О Богомольця у 2016 році.
Інтернатуру проходила в Київському пологовому будинку №5
Стаж роботи за спеціальністю 7 років.
Досвід роботи
Лікар-інтерн акушер-гінеколог з 08.2016 по 06.2019
Лікар акушер-гінеколог жіночої консультації Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини №4 з 09.2019 по 02.2023.
Лікар акушер-гінеколог клініки “100 % життя” з 04.2023 по 10.2023.
Лікар акушер-гінеколог,лікар ультразвукової діагностики приватного гінекологічного кабінету “Nick Medikal” у Вишгороді з 05.2023 по 12.2024.

Огляд гінекологічний,УЗД ОМТ трансвагінально/трансабдомінально,кольпоскопія,біопсія ш/м,радіохвильовий метод лікування патології ш/м,підбір оптимального методу контрацепції,постановка та видалення внутрішньоматкового контрацептиву,планування та ведення вагітності,вирішення проблем безпліддя,медикаментозне переривання вагітності,діагностика та лікування запальних захворювань ОМТ,ІПСШ,ендометріозу,патологій ендометрію,міоми матки,новоутворень яечників,порушень менструального циклу,патологій клімактеричного періоду.
Додаткова освіта та сертифікати
-Приймала участь у роботі 5 ювілейного Міжнародного медичного конгресу «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» 2016 р
-Приймала участь у роботі науково-практичної конференції «Жіноче здоров’я 21 століття.Стратегія та тактика рішень міждисциплінарних проблем естетичної гінекології» 2016 р
-Приймала участь у роботі Міжнародної конференції «Жіноче здоров’я 21 століття:Внутрішньоматкова патологія та міждисциплінарні проблеми» 2017р.
-Онлайн семінар «De Femina:Про біль» 23.04.2023
-Онлайн семінар «De Femina: «СПКЯ» 21.04.2023
-ТУ «Основи УЗД в гінекології» 2018 р.
-ТУ «Основи гістероскопії та лапароскопії в гінекології» 2018р.
-Підвищення кваліфікації «Кольпоскопічна діагностика та методи лікування патологій шийки матки» 2023 р
-Онлайн семінар Професійна платформа-“Генітальні дерматози у жінок”04.03.2024
-Отримала спеціалізацію лікаря ультразвукової діагностики у 2023 році в Українській військово-медичній академії.
-Майстер-клас-УЗД в гінекології шлях від початківця до експерта.27.01-28.01.2024
-Інтерактивний менторський онлайн курс-“УЗД в гінекології -це легко”15.09-16.11.2024

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати у категорії

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: