• Файл

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/13662379/

Дерматолог

Розглядає посади: Дерматолог, Трихолог, Косметолог
Місто: Вінниця
Розглядає посади:
Дерматолог, Трихолог, Косметолог
Місто:
Вінниця

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Головенко Оксана Василівна

Повна, неповна зайнятість

Вік 42 роки
Місто -Вінниця
Контактна інформація- [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Я лікар дерматовенеролог з 2020 року, маю неофіційний стаж роботи у дерматології, дерматоскопії, володію навичками виявлення і видалення новоутворень шкіри. Хочу застосувати свій досвід в офіційній достойній клініці для надання професійної спеціалізованої медичної допомоги пацієнтам

Освіта

Вінницький національний медичний університет ім. Н.І.Пирогова 2005 рік за спеціальністю «Загальна практика сімейна медицина»
2007р спеціалізація «лабораторна діагностика»Львівський медичний університет ім. Д. Галицького
2020р. Спеціалізація «Дерматовенерологія»Вінницький національний медичний університет ім.М.І. Пирогова
2020р.Курс «Дерматоскопія новоутворень шкіри» Клініка Богомолець
Постійно відвідую курси удосконалення, семінари, науково-практичні конференції, онлайн-конференції і майстер-класи для підвищення професійних знань та навичок

Основні навики

Прийом, обстеження, назначення лабораторних, інструментальних методів дослідження,огляд та призначення лікування пацієнта згідно затверджених протоколів. Уважна та емпатична до пацієнта.Відмінно інтерпретую лабораторні дослідження.
Володію навичками роботи на апаратурі, лазери( діодні, фото-, СО2, ) FotoFinder,діатермокоагулятор, радіохвильовий метод для видалення новоутворень шкіри.
Проводжу дерматоскопію.
Володію навичками інʼєкцій косметологічних процедур (диспорт, ГК, РRP, PN і т.д. Неуявляю поділ косметології без дерматології і навпаки

Робота з медичною електронною системою e-health,моніторинг пацієнтів та формування електронної документації.

Організаційні навики

Управління робочим процесом, взаємодія з колегами та іншим медичним персоналом, контроль якості виконання своїх зобовʼязань усіма працівниками.
Знання санітарно-гігієнічних норм і дотримання усіх санітарних та безпечних умов при роботі з пацієнтом та біоматеріалом

Додаткові навики

Здатність працювати у стресових ситуаціях і при високих навантаженнях.
Відмінні комунікативні навички для взаємодії з пацієнтами та мед персоналом. Володіння основами медичної етики та конфіденційності.

З радістю буду працювати у Вашій клініці 🙂

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: