Особисті дані приховані
Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/15198448/
Спеціаліст зі страхування, 45 000 грн
- Розглядає посади:
- Спеціаліст зі страхування, Фінансовий консультант, Помічник керівника, Асистент керівника, Фахівець з фінансів, Інструктор з водіння, Продавець-консультант
- Вид зайнятості:
- повна
- Місто:
- Київ
Контактна інформація
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Досвід роботи
Спеціаліст з врегулювання збитків
з 09.2025 по нині
(7 місяців)
Прийом та обробка заяв про страхові випадки по КАСКО.
Консультація клієнтів щодо порядку врегулювання. Перевірка пакету документів та їх відповідності вимогам. Організація огляду пошкодженого транспортного засобу. Розрахунок або погодження суми страхового відшкодування. Супровід справи до моменту виплати. Ведення внутрішньої документації та баз даних
Маркувальник
з 12.2024 по 05.2025
(6 місяців)
Аптека АНЦ, Київ (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)
Уважності до деталей і точності в роботі
Швидко працювати з великим обсягом товару. Розбиратися в асортименті аптечної продукції. Відповідальності за якість і безпеку товарів. Організації робочого процесу.
Працювати за інструкціями та стандартами
Старший касир
з 11.2024 по 09.2025
(11 місяців)
Сільпо, Київ (Роздрібна торгівля)
Освіта
Київський енергетичний фаховий коледж
Фінанси, банківська справа та страхування
Середня спеціальна, з 2021 по 2023 (2 роки)
Знання і навички
- Неконфліктність
- Управління командою
- Уміння аналізувати
- Комунікабельність
- Здатність до навчання
- Доброзичливість
- Організованість
- Чесність
- Оперативність
- Уважність
- Стресостійкість
- Користувач 1С
Знання мов
Українська — вільно
Додаткова інформація
Катерина, 22 роки — комунікабельна, доброзичлива та відповідальна особистість. Легко знаходжу спільну мову з людьми, вмію працювати в команді та швидко адаптуюсь до нових умов. Відзначаюсь організованістю та уважністю до деталей. Маю водійське посвідчення категорії B, що дозволяє бути мобільною та гнучкою у виконанні завдань.
Прошу писати на вайбер, дякую.
Схожі кандидати
-
Спеціаліст зі страхування
Київ -
Фахівець зі страхування
Київ -
Оператор ПК, чата, фахівець зі страхування
30000 грн, Київ -
Спеціаліст зі страхування
40000 грн, Київ -
Фахівець зі страхування
10000 грн, Київ, Львів, Дистанційно