Євгеній
Операційний директор
- Розглядає посади:
- Операційний директор, Керівник категорійних менеджерів, Керівник транспортного відділу, Фінансовий директор, Керівник відділу, Завідуючий господарством, Регіональний керівник, Помічник керівника, Керівник ресторану, Керівник планово-економічного відділу
- Вік:
- 33 роки
- Місто проживання:
- Київ
- Готовий працювати:
- Київ, Одеса
Контактна інформація
Шукач вказав телефон , ел. пошту та LinkedIn.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/17687862/
Досвід роботи
Заступник директора
з 08.2023 по 01.2026
(2 роки 6 місяців)
ТОВ ТКС-Трейд, Рокитне (Київська обл.) (Транспорт, логістика)
Обов'язки заступника директора
Операційне управління: Віповідав за повний життєвий цикл підприємства. Координація роботи всього логістичного відділу та суміжних підрозділів для забезпечення безперебійної діяльності компанії.
Фінансове планування та бюджетування: Формування бюджетів на утримання автопарку (56 зерновозів), контроль витрат на ПММ, запчастини та ФОП.
Стратегічне планування: Розробка та впровадження планів перевезень на сезон, аналіз ринку логістичних послуг та тарифів.
Управління ризиками: Контроль безпеки перевезень, робота з претензіями, забезпечення збереження вантажів та техніки.
Оптимізація бізнес-процесів: Впровадження нових стандартів роботи, автоматизація звітності та контролю залишків пального.
Представництво компанії: Ведення переговорів з ключовими партнерами (агрохолдингами, портами, постачальниками техніки та пального) на рівні топ-менеджменту.
Досягнення:
Економічна ефективність: «Знизив собівартість перевезення 1 тонни вантажу на 12% завдяки перегляду контрактів з постачальниками ПММ та оптимізації ремонтних циклів».
Масштабування процесів: «Успішно перевів роботу автопарку на цілодобовий режим (24/7) у пікові періоди, що дозволило збільшити обсяг перевезень на 30% за сезон».
Зниження дебіторської заборгованості: «Налагодив систему контролю оплат, скоротивши термін повернення коштів від контрагентів на 15 днів».
Команда: «Сформував стабільний управлінський склад відділу логістики та впровадив систему KPI, що підвищило продуктивність персоналу на 20%».
Менеджер з логістики
з 08.2019 по 08.2023
(4 роки)
ТОВ ТКС-Трейд, Рокитне (Київська обл.) (Транспорт, логістика)
Обов'язки:
- Диспетчеризація та управління автопарком: Оперативне керування 56 одиницями техніки (зерновозів) та координація роботи 80 водіїв у режимі 24/7.
- Оптимізація маршрутів: Планування логістики перевезень зернових від елеваторів до портів/терміналів з урахуванням специфіки під’їзних шляхів та вагових обмежень.
- Контроль персоналу: Формування графіків роботи/змін для 80 водіїв, контроль трудової дисципліни, інструктажі та розрахунок заробітної плати (відрядні/бонуси).
- Технічний контроль: Моніторинг технічного стану автопарку, організація планових ТО та оперативних ремонтів для мінімізації простоїв.
- Моніторинг палива та GPS: Контроль витрат пального, аналіз даних GPS-трекерів для запобігання нецільовому використанню техніки.
Взаємодія з елеваторами та портами: Координація черг («тайм-слотів») для прискорення вивантаження та завантаження зерна.
Досягнення:
- Максимальна утилізація флоту: «Забезпечив коефіцієнт виходу техніки на лінію на рівні 95% завдяки впровадженню системи превентивного ТО».
- Економія пального: «Знизив витрати палива на 10-12% за рахунок жорсткого GPS-моніторингу та оптимізації маршрутів руху порожніх машин».
- Збільшення оборотності: «Скоротив час простою під вивантаженням/завантаженням на 20% завдяки налагодженню комунікації з диспетчерами терміналів».
Мінімізація плинності кадрів: «Зберіг стабільний штат із 80 водіїв у пікові сезони через впровадження прозорої системи мотивації».
Освіта
Білоцерківський національний аграрний університет
Економічний/Фінанси облік та страхування, Біла Церква
Вища, з 2023 по 2024 (1 рік)
Національний транспортний університет
Менеджменту/Менеджер ЗЕД, Київ
Вища, з 2009 по 2015 (6 років)
Знання і навички
- Управління транспортною логістикою
- Стратегічне планування
- Управління фінансовими потоками
- Контроль роботи персоналу
- Координація команди
- Володіння exel
- Користувач 1С
- Управління командою
- Формування регламентів
- Аналіз ринку
- Фінансовий аналіз
- Логістичне планування
- Орієнтація на результат
Знання мов
- Українська — вільно
- Англійська — початковий
- Чеська — середній
Додаткова інформація
Ключові досягнення
- Успішне управління великим масштабом: 136 осіб у підпорядкуванні (80 водіїв + офісний персонал/механіки) та активний парк із 56 одиниць важкої техніки.
- Кризовий менеджмент: Досвід збереження темпів перевезень у періоди пікового навантаження (жнива) та в умовах дефіциту палива чи заблокованих портів.
- Економічний ефект: Реальний досвід перетворення логістичного відділу з «центру витрат» на «центр ефективності» за рахунок аналітики та контролю.
Особисті якості
- Рішучість: Здатність приймати швидкі та відповідальні рішення у форс-мажорних обставинах (ДТП, технічні збої, зміни логістичних ланцюжків).
- Справедливість та авторитет: Побудова дисципліни серед 80 водіїв на основі чітких правил та прозорої системи мотивації (виключення «лівих» рейсів та махінацій з пальним).
- Аналітичний підхід: Робота з цифрами, а не з припущеннями. Щоденний аналіз рентабельності кожного автомобіля.
Життєві принципи
- Орієнтованість на виконання плану перевезень за будь-яких умов.
- Відповідальність за команду: Переконання, що успіх керівника — це злагоджена робота кожного водія та механіка.
Захоплення
Спорт: З дитинства професійно займаюся футболом. Це сформувало в мені дисципліну, вміння працювати в команді та націленість на спільну перемогу»
Подорожі/Активний відпочинок: Вміння перемикатися та відновлювати енергію після інтенсивних сезонів.
Інші резюме цього кандидата
Розглядає посади: Директор з логістики, Менеджер з продажу, Керівник автозаправного комплексу, ще 7 посад
Київ, Одеса, Дистанційно
ЄВГЕНІЙ ДУНДА Досвід роботи в сфері вантажних автомобільних перевезень понад 6 років. Пройшов шлях від логіста до заступника директора. Керівницво підрозділом більше 80 осіб. Також займався пошуком...
Схожі кандидати
-
Операційний директор
Київ -
Операційний директор
80000 грн, Київ, Запоріжжя , ще 5 міст -
Операційний директор
Київ, Вінниця , ще 3 міста -
Операційний директор
Київ -
Комерційний директор
Київ, Чернігів -
Заступник директора з розвитку
Київ, Львів