Роман
Комплексний спеціаліст (SEO, GEO, AI-просування, розробка сайтів), 50 000 грн
- Розглядає посади:
- Комплексний спеціаліст (SEO, GEO, AI-просування, розробка сайтів), SEO-спеціаліст, SEO-керівник, GEO-спеціаліст, Вебмайстер, Копірайтер, SEO-копірайтер, Вебмаркетолог, Контент-менеджер
- Вид зайнятості:
- повна, неповна
- Вік:
- 39 років
- Місто проживання:
- Київ
- Готовий працювати:
- Дистанційно, Дніпро, Київ, Львів, Одеса
Контактна інформація
Шукач вказав телефон та ел. пошту.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/17704935/
Досвід роботи
Директор підприємства
з 01.2009 по нині
(17 років 3 місяці)
ФОП Левченко Р. І., Київ (IT)
• Великий досвід роботи у різних напрямках, пов'язаних зі створенням та просуванням веб-ресурсів.
• Створив понад 180 сайтів та кілька інтернет-магазинів.
• Брав участь у великому проєкті, досягнувши значних результатів (докладніше на співбесіді).
• Навички:
- SEO-просування сайтів та інтернет-магазинів у пошукових системах;
- SEO-оптимізація сайтів та інтернет-магазинів;
- GEO(AEO)-просування/вивід сайтів у результатах штучного інтелекту/SEO-оптимізація під AI;
- Просування брендів у ChatPGT, Google AI Overview, Google Gemini та інших ШI-асистентів;
- Робота зі штучним інтелектом/написання якісних промптів для Google Gemini, ChatGPT, Google NotebookLm, Perplexity, Claude;
- Створення сайтів (Wordpress, HTML, Joomla) та інтернет-магазинів (Wordpress, Opencart);
- Оптимізація веб-ресурсів (Wordpress, HTML, Opencart) по Google PageSpeed Insights;
- Google ADS (Google Реклама);
- Створення та ведення Google Business (Google Maps) акаунтів;
- Iнструменти Google Web-Tools;
- Microsoft Bing Webmaster Tools (донавчання);
- Screaming Frog;
- Majestic SEO;
- Ahresh;
- Youtube (створення, ведення/розвиток каналів);
- Ведення груп/акаунтів Facebook, Telegram, Reddit, Pinterest;
- Робота з Photoshop та оптимізація якості зображень з ШI-асистентами;
- Google Analytics та Google Менеджер тегів (донавчання);
- Обробка відео;
- Робота з Microsoft Teams.
Директор підприємства
з 01.2008 по 12.2011
(4 роки)
ФОП Левченко Р. I., Київ (Транспорт, логістика)
• Робота з персоналом: пошук, управління та організація роботи персоналу. Керував чималим штатом працівників.
• Робота з клієнтами: пошук клієнтів; переговори та укладання договорів на надання послуг; вирішення спірних ситуацій, котрих за 4 роки роботи майже не було.
• Організація офісних та квартирних переїздів, вантажних перевезень, тощо.
• Одночасно, з 2009 року почав займатися розробкою веб-ресурсів.
Освіта
Промислово-економічний коледж НАУ
Молодший спеціаліст-програміст, Київ
Середня спеціальна, з 2002 по 2006 (4 роки)
Додаткова освіта та сертифікати
Постійний розвиток навичок та кваліфікації
З 2009 по сьогоднішній день.
Знання і навички
- Комунікабельність
- Неконфліктність
- Доброзичливість
- Адаптивність
- Чесність
- Дисциплінованість
- Креативність
- WordPress
- Редагування текстів
- Розробка контент-плану
- Уміння аналізувати
- Adobe Photoshop
- Уважність
- Організованість
- SEO
- Аналітичне мислення
- Уміння розставляти пріоритети
- Створення контенту
- Постинг контенту
- Налаштування контекстної реклами
- Розробка SEO-стратегій
- Рекламний копірайтинг
- Копірайтинг
Знання мов
- Українська — вільно
- Англійська — середній
Додаткова інформація
Є повноцінне резюме. За потреби, звертайтеся, відправлю на Email.
• Комплексний спеціаліст з SEO+GEO-просування і розробки сайтів та інтернет-магазинів.
• Займаюся створенням і просуванням сайтів та інтернет-магазинів з 2009 року (понад 16 років) - від налаштування на хостингу до виведення навіть нових сайтів у ТОП-позиції пошукової системи Google. Спеціалізуюся на комплексному SEO+GEO-просуванні веб-ресурсів та щиро захоплений розвитком у цьому напрямі.
• Щодо SEO-просування сайтів - виводив сайти в ТОП-10, ТОП-3 та ТОП-1 у різних конкурентних сферах, використовуючи тільки "білі" методи просування.
• Щодо GEO-просування сайтів - зараз веду кілька проєктів і цілеспрямовано розвиваюсь у цьому напрямку. Вважаю, що майбутнє продажу товарів та надання послуг через оптимізацію сайтів під штучний інтелект (ChatGPT, Google AI Overview, Gemini, Perplexity, Microsoft Copilot і т.д.) та через взаємодію з ним.
• Щодо створення сайтів - в основному це невеликі проєкти для приватних підприємців (ФОПів). На жаль, більшість клієнтів не враховує поради щодо інвестування в просування та вдосконалення своїх ресурсів. Як тільки з'являється навіть невелика кількість дзвінків після базової SEO-оптимізації сайту або з Google Реклами, клієнтів це починає влаштовувати і їх бажання розвивати проєкт далі зникає. Тому я дуже зацікавлений у роботі над великими проєктами: хочу працювати на перспективу, досягати значних результатів і, найголовніше, щоб моя праця давала реальний довгостроковий ефект і не пропадала даремно.
• Шукаю роботу лише з бронюванням.
• Не проти періодичного відвідування офісу та віддаю перевагу дистанційній роботі. У мене є все необхідне для роботи з дому: ПК; ноутбук; постійне джерело струму; стабільне підключення до мережі Інтернет, навіть коли відсутнє світло. При необхідності працювати дистанційно, від роботи не відлинюю та працюю відповідально і якісно, бо дуже люблю свою справу та працюю лише на результат. Також роблю звіти з результатами роботи (потижнево чи за домовленістю).
• Особисті навички ґрунтуються на багаторічному практичному досвіді. Постійно вдосконалюю свої знання і готовий оперативно опанувати будь-які додаткові інструменти, необхідні для проєкту.
• Вважаю, що головні якості гарного співробітника – це порядність, відповідальність, професіоналізм, бажання розвиватись і, звичайно ж, любов до своєї справи.
Схожі кандидати
-
Спеціаліст з просування
Дистанційно -
Спеціаліст з контекстної реклами
Дистанційно -
Спеціаліст з контекстної реклами
Дніпро, Вінниця , ще 8 міст -
SEO-спеціаліст
37000 грн, Дніпро, Київ , ще 4 міста -
Спеціаліст з контекстної реклами
35000 грн, Київ, Інші країни, Дистанційно