Катерина

Обліковець, товарознавець, 10 000 грн

Вид зайнятості:
повна
Вік:
49 років
Місто проживання:
Трускавець
Готовий працювати:
Дрогобич, Трускавець

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту та адресу.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Товаровед

з 04.2018 по нині (7 років 4 місяці)
ООО" Модерн-Трейд", Херсон (Роздрібна торгівля)

облік та контроль товарних запасів;
- формування оптимального переліку товарів на замовлення постачальникам;
- Оформлення товарно-супровідної документації;
- прийом та облік товару, що поставляється від постачальників, маркування товару;
- Здійснення повернень, списання;
- Участь в інвентаризаціях;
- Підготовка звітності.

Зав.группой/ оператор

з 01.2012 по 02.2018 (6 років 1 місяць)
ООО "ЕКО", Херсон (Роздрібна торгівля)

1)Товарознавець:
Основні функції; організація та контроль управління товарними потоками; Планування, розподіл та контроль переміщення товарних запасів; Організація технології викладення товару та контроль її дотримання; Аналіз продажів та поточних залишків за асортиментним переліком; Повернення товару, вміння оцінювати результати продаж; Формування асортименту, робити замовлення, робота з прийому, зберігання, відпустки та обліку ТМЦ; Дотримання технології викладення товару, організація та контроль роботи продавців.
2) Завідувачка групи УТЗ та КЦ
Робота з первинною документацією, прихід, витрата, переміщення та прийом товару. Інвентаризація, списання, утилізація, переоцінка товару.
3) Завідувачка групою (фреш напрямки) - товарознавець.
Ціль діяльності; виконання плану по товарообігу своєю групою за дотримання норми втрат.
Основні функції; Організація ефективної роботи працівників відділу, навчання персоналу; Аналіз продажів відділу та залишків товару; Своєчасне та правильне замовлення товару по EDI, робота з постачальниками; Контроль втрат, повернення товару постачальникам; Організація продажів у торговому залі шляхом контролю привабливої ​​для покупця викладки, згідно з затвердженими планограмами; Контроль якості товару; Дотримання стандартів компанії.
3) Оператор із введення даних у ЕОМ – програма 1С,
Постановка товару на прихід до бази даних, витрата, переміщення, здійснення переоцінки та списання ТМЦ. Контролює відповідність поставленого товару з оформленим замовленням. Оформлення актів інвентаризації, робота з первинною документацією. Приймання товару за ТСД.

Оператор склада

з 03.2006 по 05.2010 (4 роки 2 місяці)
ООО «Продуктів світ» магазин «Оптима», Херсон (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Постановка товару на прихід, створення SKU до бази, переміщення зі складу до торгового залу.

Знання і навички

  • Пользователь ПК
  • Motive Force
  • АРМ
  • Квинт

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: