Резюме від 4 квітня 2023PRO

Ольга

Юрист, помічник юриста, юрисконсульт, 8 500 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Вік:
24 роки
Місто:
Луцьк

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Провідний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень

з 10.2021 по 01.2023 (1 рік 3 місяці)
Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерсва юсти, Луцьк (Юриспруденція)

1.Безпосередньо виконувала покладені завдання згідно з Положенням про відділ та планом роботи відділу та інші завдання, доручення начальника відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
2.Розглядала в установленому порядку звернення, запити громадян та юридичних осіб, надавала інформацію на виконання доручень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України з питань, пов'язаних із виконанням рішень, аналізувала стан цієї роботи, виявляла та усувала причини, що призводять до подання громадянами скарг.
3.Здійснювала роботу щодо реалізації Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 номер 440, зокрема стосовно прийняття, перевірки, внесення виконавчих документів та судових рішень для обліку до Реєстру рішень, виконання яких гарантується державою.
4.Приймала участь в освітньо-роз'яснювальній роботі, у розробці комплексних заходів, програм, аналітичних матеріалів, пропозицій та планів роботи відділу організації та контролю за виконанням рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Волинській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
5.Надавала практичну, консультативну допомогу в організації роботи відділів державної виконавчої служби у Волинській області
6.Готувала проєкти доручень щодо організації виконання рішень.
7.Зберігала державну таємницю та персональні дані осіб, інформацію, яка відповідно до закону не підлягає розголошенню.
8.Підвищувала рівень професійної компетентності та удосконалювала організацію службової діяльності.Додержувалася вимог законодавства у сфері запобігання протидії корупції.
9.Надавала відповіді на запити адвокатів, нотаріусів, арбітражних керуючих, СБУ.
10.Складала протоколи внутрішніх, міжвідомчих нарад, готувала подання та проекти наказів.

Провідний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану

з 12.2020 по 06.2021 (6 місяців)
Відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Луцьку ЗМУ Міністерства юстиції (м.Львів), Луцьк (Юриспруденція)

1) Здійснення державної реєстрації актів цивільного стану;
2) Забезпечення належного ведення діловодства Відділу;
3) Розгляд звернень та інформаційних запитів громадян, а також запити установ та організацій з питань, що належать до компетенції Відділу;
4) Надання органам ведення Державного реєстру виборців відомості в порядку, передбаченому у Законі України "Про Державний реєстр виборців";
5) Подання паспортів та паспортних документів, а також військово-облікових документів та пільгових посвідчень померлих осіб до державних міграційних служб та військових комісаріатів;
6) Виконання завдань та розпоряджень начальника Відділу.


Освіта

СНУ ім.Лесі Українки

Юридичний,право, Луцьк
Вища, з 2016 по 2020 (3 роки 9 місяців)

Здобула кваліфікацію:ступінь вищої освіти бакалавр спеціальність "Право".
Проходила практику у Волинській ОДА та Луцькому міськрайонному суді.


Знання і навички

Користувач ПК

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

Активна життєва позиція.


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Кандидати у категорії
Кандидати за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: