Резюме від 23 травня 2021

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/6887805/

Юрист, 15 000 грн

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Місто:
Дубно
Готовий до переїзду в:
Млинів, Рівне

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся. Доступ до контактів — від 390 грн.


Досвід роботи

Юрист

з 09.2017 по 02.2021 (3 роки 5 місяців)
ТОВ "ЗАХІДНА АГРОВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ", Дубно (Сілськогосподарське виробництво)

підготовка, складання та аналіз договорів, контрактів, участь у підготовці юридичних висновків, консультування працівників компанії з різних правових аспектів, участь у переговорах з клієнтом і юристами, які представляють контрагентів по угодам, претензійно-судова робота, представлення товариства у судах, в різних органах державної влади, а також представлення інтересів клієнта перед контрагентами та партнерами по бізнесу, проведення огляду та аналізу чинного законодавства та запропонованих законодавчих актів, підготовка пакетів документів для реєстраційних дій, банків, інших державних органів, надання допомоги в оформленні різноманітних юридичних документів, офіційних листів, запитів іт.ін.

Юрист

з 12.2011 по 08.2017 (5 років 8 місяців)
ПрАТ "РАЙЗ-МАКСИМКО", Київ (Сілськогосподарське виробництво)

підготовка, складання та аналіз договорів, контрактів, участь у підготовці юридичних висновків, консультування працівників компанії з різних правових аспектів, участь у переговорах з клієнтом і юристами, які представляють контрагентів по угодам, представлення інтересів клієнта перед контрагентами та партнерами по бізнесу, проведення огляду та аналізу чинного законодавства та запропонованих законодавчих актів, підготовка пакетів документів для реєстраційних дій, банків, інших державних органів, надання допомоги в оформленні різноманітних юридичних документів, офіційних листів, запитів іт.ін.


Освіта

Національна академія державної податкової служби України

Юридичний факультет, спеціальність "Правознавство", Ірпінь
Вища, з 1999 по 2004 (4 роки 8 місяців)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача: програми пакету Microsoft Office (Word, Excell, PowerPoint), володіння пошуковими системами Internet, (принтер, сканер, ксерокс).


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

Досконале володіння українською мовою, вільне володіння російською мовою, середній рівень - англійська. Є посвідчення адвоката, а також посвідчення водія.
Особисті якості: відповідальна, цілеспрямована, вперта, уважна та прискіплива до деталей, сумлінна, спостережлива, швидко вчусь, люблю вирішувати цікаві робочі завдання.


Запропонувати вакансію

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: