Вікторія
Косметолог, 30 000 грн
Контактна інформація
Шукач вказав телефон .
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/7600680/
Досвід роботи
Косметолог
з 06.2022 по 09.2023
(1 рік 4 місяці)
Starvac-Comfort, Київ (Краса, фітнес, спорт)
Навчилася працювати з аппаратом Старвак. Пройшла навчання з ботулінотерапії. Закінчила працювати в зв'язку з закриттям салону.
Пауза в карʼєрі
з 04.2016 по 12.2022
(6 років 9 місяців)
Відпустка по догляду за дитиною
Декретна відпустка/відпустка по догляду за дитиною. Змінила місце проживання, не було можливості і необхідності повноцінно вийти на роботу.
Нарколог
з 09.2009 по 12.2013
(4 роки 4 місяці)
Областной наркодиспансер, Суми (Медицина, охорона здоров'я, аптеки)
Методист
з 08.2009 по 04.2014
(4 роки 9 місяців)
ТопКосметікс Суми, Суми (Краса, фітнес, спорт)
Пройшла навчання. Відвідувала конференції і навчалась новому. Проводила навчання косметологів по лініях косметики. Консультувала щодо препаратів бренду. Працювала зі своїми клієнтами.
Косметолог
з 10.2007 по 10.2015
(8 років)
Салон краси "Він та Вона", Суми (Краса, фітнес, спорт)
Почала працювати відразу після закінчення курсів по косметології, напрацювала своїх клієнтів самостійно. Постійно самовдосконалювалася, розвивалась і вчилась новому.
Освіта
Сум ДУ Медичний інститут
Лікувальна справа, Суми
Вища, з 2003 по 2008 (5 років)
Додаткова освіта та сертифікати
Массаж тіла
2010р. 6 місяців
Знання і навички
- Комунікабельність
- Здатність до навчання
- Бажання рости і розвиватись
- Тактичність
- Мезотерапія
- Біоревіталізація
- Чистка обличчя
- Масаж обличчя
- Пілінг
- Апаратна косметологія
- Неконфліктність
- Доброзичливість
- Клієнтоорієнтованість
- Доглядові процедури
- Уміння слухати
Знання мов
- Українська — вільно
- Англійська — початковий
- Італійська — початковий
Додаткова інформація
Люблю працювати з людьми. Люблю робити дівчат красивими! Хочу цим займатись! Хочу розвиватися в цьому напрямку! Готова вчитися новому і рости!
Починала працювати косметологом відразу після курсів. Багато навичок здобула сама, спираючись на запит клієнтів (прокол вух, пірсинг, вакуумний масаж, массаж тіла і обличчя, депіляція, шугаринг, робот а з дермороллером, мезотерапія, біоревіталізація). Була велика перерва в роботі - декретна відпустка. Потім змінила місце проживання, потім почалася війна. Працювала в салоні в Києві на аппараті Старвак, нажаль власниця подала бізнес, тому працювала недовго. Наразі на меті повернутися в косметологію, активно працювати, навчатися, вдосконалюватися і розвиватися. Опанувати нові навички і роботу з сучасними апаратами. В майбутньому отримати лікаря - косметолога і оволодіти всіма навичками, які застосовуються у сучасній косметології.
Схожі кандидати
-
Помічник косметолога
25000 грн, Київ -
Косметолог
45000 грн, Київ -
Лазерний спеціаліст
Київ -
Масажист
Київ -
Косметолог-естетист
Київ -
Косметолог
Київ