• Файл

Уляна

Редактор

Розглядає посади:
Редактор, Головний редактор, Сценарист, Психолог, HR-менеджер, Спеціаліст з реклами, Журналіст, Контент-менеджер, Копірайтер, Ведучий на телеканал
Вік:
32 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон .

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Резюме
Виноградова Уляна Василівна
Вінницька обл., смт Теплик, вул. Суворова, 18
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Освіта – ЛНУ ім. І. Франка, ф-тет журналістики, спеціаліст.
Досвід роботи:
• Оператор мобільного зв’язку МТС.
• Журналіст – Редакція ПП «Вісті Тепличчини».
• Копірайтер – біржеві сайти.
• Соціолог – інтерв'юер та аналітик соцопитувань – FAMA.
• Журналіст стрічки новин - ИнформUA.
• Редактор рубрики ЛайфСтайл - Корреспондент.net
• Редактор стрічки новин – Главред.
• Редактор ЛайфСтайл – OBOZREVATEL.
• Редактор стрічки новин – OBOZREVATEL.
• Нічний редактор – Новини.LIVE.
• Редактор стрічки новин – Телеграф.
• Редактор стрічки новин – Апостроф.
• Редактор стрічки новин – ZN.UA.
• Редактор Telegram-каналів, спрямованих на боротьбу з російською пропагандою та допомогу українським біженцям.
• SMM-редактор – NV.

Навички:
• Пошук та написання матеріалів на різну тематику (політика, економіка, суспільство, медицина, лайфстайл, шоубіз, лайфхаки) – укр. та рос. мови.
• Ведення соцмереж (абсолютно всі) та телеграм, написання креативних підводок, робота у Сreator Studio.
• Верстка газети та дизайн, робота у Adobe InDesign.
• Модерація контенту на сайті.
• Транскрибування соцопитувань.
• Обробка фото та створення колажів: Canva, Figma.
• Таргетинг – пройшла курс у освітній компанії Аtom. Спеціаліст з налаштування реклами у соцмережах. Володію інструментами Google Ads та Facebook Ads.

Володіння мовами:
• Українська – рідна.
• Російська – вільно.
• Англійська – В2.

Особисті якості:
Цілеспрямована, відповідальна, рішуча, пунктуальна, завжди іду до кінця та досягаю своєї мети.

Чому я зацікавлена у вакансії шеф-редактор Telegram-каналу?

Вітаю, працедавцю! Насамперед, хочу запевнити, що ви ніколи не пожалкуєте, що взяли мене в команду, адже я маю стимул працювати, розвиватися і, звісно, заробляти кошти. У моєму житті були дуже складні ситуації, проте я завжди тримала планку і вперто йшла вперед. Пропрацювавши редактором стрічки новинних сайтів та у ТГ, з’ясувала для себе, що ТГ – моя мрія. Я знаю алгоритми телеграму, відчуваю аудиторію, знаю, що цікаво людям, а що ні.

Зізнаюсь, що через важкі сімейні обставини працювала одночасно на кількох роботах – від 2 до 6. Були абсолютно різні проекти, але я змогла. І тепер у пошуку однієї роботи, якій зможу віддаватися сповна та мати ту зарплатню, завдяки якій зможу комфортно жити і втілити в життя свої мрії.

Щиро дякую за увагу! Якщо цікаво більш детальніше про мене дізнатися – з радістю розповім все при зустрічі (і неважливо – чи онлайн, чи офлайн).

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати у категорії

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: