• Файл

Оксана

Репетитор з української мови та літератури

Вік:
43 роки
Місто проживання:
Глухів
Готовий працювати:
Дистанційно

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Сорока Оксана

Учитель української мови та літератури, репетитор з української мови та літератури, коректор, автор текстів, мотиваційних листів, рерайтер, копірайтер

Оплата за домовленістю. Часткова занятість
Особисті дані:
Дата народження: 28.05.1982
Контактні дані: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Досвід роботи:
вересень 2011 – теперішній час – викладач української мови та літератури, зарубіжної літератури професійно-педагогічного фахового коледжу.
вересень 2004 – травень 2006 – асистент кафедри української мови Глухівського національного педагогічного університету.
Викладач-практик. У мої професійні обов’язки входить організація та провадження навчального процесу, класне керівництво академічною групою. Проводжу індивідуальні заняття з української мови та літератури, готую до складання ЗНО, НМТ, вступних індивідуальних співбесід з української мови.
Умію працювати з текстами різного стилю та тематики. Пишу тексти: документація щодо особового складу, мотиваційні листи, звіти тощо. Володію навичками коректорської роботи, знаю особливості сучасного правопису. Маю вищу кваліфікаційну категорію.
Освіта:
вища педагогічна, магістр
1999-2004 рр. – філологічний факультет Глухівського державного педагогічного університету.
2015-2016 рр. – магістратура за спеціальністю Українська мова і література Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка.
Додаткова інформація:
Відповідальна, пунктуальна, уважна до деталей. Маю свою думку, але поважаю і чужу. Неконфліктна, завжди шукаю компроміси.

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати у категорії


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: