- 47235
Кого шукають роботодавці: топ-5 вакансій за версією Work.ua
Ми склали список найпопулярніших вакансій, які були розміщені на сайті з 1 січня 2019 року по 10 травня 2019. Розповідаємо, кого шукають найчастіше.

Отже, на яких спеціалістів чекають українські роботодавці, та які навички потрібні для цих професій, читайте у нашому топі.
Продавець
Це один з найпопулярніших запитів роботодавців. Маленький, середній та великі бізнеси, які щось виробляють чи продають, завжди шукають продавців. Ця вакансія ще довго буде в топі, адже навіть інтернет-магазинам чи онлайн-сервісам, які надають послуги, потрібні люди, котрі будуть ці послуги пропонувати споживачам.
Щоб стати гарним продавцем, потрібно вміти та любити багато спілкуватися, володіти талантом переконання, бути готовим постійно покращувати свої навички, дізнаватися більше про техніку продажів та знатися на тому товарі чи послузі, яку доведеться продавати.
Згідно зі статистикою Work.ua, середня зарплата продавця в Україні складає 9000 гривень, при цьому максимальна можлива зарплата сягає 40 000 гривень.
Кухар
Так само, як люди готові постійно щось купляти, вони також хочуть їсти :) А комусь треба їх годувати. Саме тому кухарі мають попит серед роботодавців. У кафе, ресторани, до шкіл та садочків чи навіть у сім’ю шукають кухарів різних кваліфікацій та з різним стажем роботи.
Щоб стати кухарем, потрібно вміти смачно готувати, бути готовим до великих навантажень (адже кухарі, як правило, працюють стоячи майже усю зміну), вміти працювати в команді.
Середня зарплата кухаря в Україні становить 10 000 гривень, а максимальна доходить до 120 000 гривень.
Бухгалтер
Де продажі, там і бухгалтерія. Тому для бухгалтерів завжди знайдеться робоче місце. Вони потрібні майже у кожній компанії, до того ж, знайти насправді високопрофесійного бухгалтера не так вже й просто.
Щоб стати бухгалтером, потрібно добре знати математику та основи економіки, трудове законодавство, статистику і фінанси, бухгалтерські програми типу «1С: Бухгалтерія» та просто любити цифри та підрахунки.
Середня зарплата бухгалтера в Україні, за даними Work.ua, — 10 000 гривень, а максимальна — до 50 000 гривень.
Касир
До топ-5 також входить професія касира. Адже сьогодні кількість різноманітних маркетів, торговельних центрів та майданчиків постійно зростає, як, власне, і потреба у тих, хто працюватиме за касою.
Щоб стати касиром, потрібно мати навички роботи з касовим апаратом, знати 1С, бути стійким до конфліктів та дуже уважним.
За свою роботу касири в середньому отримують 8200 гривень, а максимальна зарплатна, за даними Work.ua, доходить до відмітки у 25 000 грн.
Торговельний представник
Так, знову торгівля. Працівники, які займаються просуванням товарів на місцях продажу, тобто торговельні представники, входять до п’ятірки найзатребуваніших спеціалістів на ринку праці.
Для роботи торговельному представнику знадобляться навички роботи з комп’ютером та офісними програмами, знання 1С, вміння спілкуватися з різними людьми та переконливість.
Середня зарплата українського торговельного представника сягає 15 000 гривень. Максимальний діапазон зарплат становить 21 000 — 60 000 грн.
Якщо ви хочете дізнатися більше про інші професії, зарплати та необхідні навички, завітайте до нашого нового розділу «Ким бути: довідник професій», щоб отримати вичерпну інформацію про найпопулярніші професії в Україні.
51 комментарий
Чтобы оставить комментарий, нужно войти.
P.S. никогда не судите по себе
В каждой выше перечисленной профессии есть подводное течение . Это штрафы , не выполнение планов продаж , сезонность , воровство в торговых центрах и тд.
А наш Работодатель придумает ещё кучу причин , чтобы не выдать заработанное.
А если ещё ты и не официально устроен , то в конце каждого месяца головняк , как получить заработанное на руки ?
В нашей стране простой человек без серьезных связей и поддержки , никто.
Писать можно все , а язык и вовсе без костей.
Всем удачи ребята .
А от збуджених комментів - ціла купа.
Хлопці/дівчата, можливо вам варто претензії не до сайту виставляти, а до свого роботодавця чи власної кваліфікації?
Щоб отримувати хорошу зарплату потрібно для початку бути грамотною, знати мову, хоча б рідну мову (а в ідеалі ще й англійську).
Не будбте святішою за Папу Римського.
А по суті статті, то правда. Саме таких і шукають. Інженерів нікому не треба.
Продовжу думку - Папу також 'нікому' не треба. Але 'Всім' треба те, чого вони навіть не бажають і про що не думають.
Те і мають. От ті 'всі', хто знають слова 'ніхто'...
Ну а офисные специалисты пусть дальше пишут пургу про себе подобных...
А эти клоуны на полном серьёзе открывают сайт берут циферки и лепят статейки.
А написал согласно заданию. Начальник сказал ТАК написать. Потом написанное утвердил.
Оба получили зарплату.
Как говорят - прокукарекал а там хоть не рассветай.