Ми віримо, що за технологіями — майбутнє. Їх не потрібно боятися, з ними потрібно працювати. Тож тільки-но OpenAI відкрив API для бізнесу, продуктовий відділ Work.ua відразу ж почав думати над впровадженням ChatGPT. Ми швидко це реалізували у СУН, і ось ви маєте можливість першими скористатися інструментом просто зараз.

Штучний інтелект ChatGPT проаналізує сотні тисяч вакансій, характеристики вашої вакансії та компанії й напише текст. А ви зможете зосередитися на важливіших завданнях.

Як це працює: коли ви створюєте вакансію і заповнюєте найнеобхідніше, перед полем з описом можна попросити ChatGPT написати текст. Натиснули кнопку — і все — ви отримаєте рекомендацію до вакансії.

Якщо у вас є поточна вакансія, знайдіть її у списку, натисніть значок ChatGPT і всередині вакансії чат напише новий опис замість існуючого. Не хвилюйтеся, попередній опис нікуди не зникне. Ви можете або повернути його однією кнопкою, або просто не зберігати текст від штучного інтелекту.

Раніше на написання вакансії ви могли витрачати до 1-2 години, а зараз знадобиться всього кілька хвилин. Цікаво, скільки вийде у вас, поділіться в коментарях.

А зараз гайда пробувати СУН у поєднання з ChatGPT!14 комментариев

Павло Августович Жебровський, Папір 24.03.2023, 19:46
Шукаємо зараз діджитал-маркетолога в проект ПАПІР.

Спробували ChatGPT. Опис склав відносно нормально.
Але акценти розставив не дуже коректно.
І важливі вимоги - теж не вказав.

Отже, поки що ручний опис - значно більш надійний та коректний.
Сіденко Тетяна, Долфі-Україна, ТОВ 27.03.2023, 09:39
Згодна з Павлом Жебровським. Втрачаються важливі специфічні вимоги, без яких ми не можемо розглядати кандидатів. Та й про умови роботи чат пише некоректно.
Отдел Кадров, Ari Tana Clean 27.03.2023, 09:41
Штучний інтелект = штучний текст. Поки що, принаймні. З тексту моєї вакансії прибрав все, що важливо, залишивші базові вимоги та приблизний опис виконуваної роботи. З такими загальними даними існують 90% вакансій менеджерів та консультантів торгівельної сфери. У мене клінінг, специфічний напрямок зі специфічними вимогами до адміністраторів цієї галузі.
Тому я повернула свій опис вакансії, ретельно написаний.
Лідія, Лідер Тейп 27.03.2023, 09:53
Спробувала на 2 вакансіях.
Торговий представник - чомусь вилізла автомобільна галузь, маркетингові акції та укладання договорів. Менеджер з продажу - "пошук та залучення нових клієнтів", хоча ця посада передбачає роботу лише з діючими клієнтами. Також чомусь вимагає досвід у фасуванні продуктів, хоча ми займаємось госптоварами.
І багато чого іншого. Якби реально користувалась цим інструментом, то довелося б переписувати текст вакансії на 90%. Швидше написати з нля, ніж перероблювати. Може, для початківців - це велика допомога. Хоча не знаю... Чат не використовую інформацію про компанію, робить стандартний опис, при тому що в різних компаніях різні обов*язки на одну і ту ж посаду.
P.S. Чат не знає букву "Ґ".
Людмила, Новый Мир, строительная компания 27.03.2023, 10:04
Дякую!
Hr Матролюкс, Matroluxe 27.03.2023, 10:05
Утро ДОБРА Work.ua!
Спасибо за НОВИНКУ в СУН.
Быстро, качественно и удобно.
Всем мирного дня!
Агафонова Олена, Реалізації ідей, БФ, БО 27.03.2023, 10:10
Дякую. Але в переліку менеджер проектів в благодійну або громадську організацію у вас немає навіть такої....
Володимир Безкоровайний, Електрика-Шоп, інтернет-магазин 27.03.2023, 11:24
Круто! 👍
Татьяна Александровна, Пастух Т.А., ФЛП 27.03.2023, 11:35
Круто. Дякуємо за вашу працю та допомогу в пошуку кандидатів
Сергій Бондаренко 27.03.2023, 12:35
Самий крутий "штучний інтелект" у нас в голові. Всі інші інтелекти придумав він.
Кублий Людмила, ATCA 27.03.2023, 13:01
Немає ніяких сумнівів, сьогодні усім даний наказ розповсюджувати це штучне створіння, і втюхувати його переваги, розповідати про те як воно полегшить життя. Ті, у кого каструлькі на голові, як завжди будуть хлопати в унісон. Однак, варто розуміти лише одну просту річ, погоджуючись на використання подібних речей, люди самі принижують себе, показуючи, що навіть невеличкий текстик вони не здатні написати, а отже і працювати в таких компаніях, де люди настільки облінилися - не варто.

Швидке ніколи не буває якісним.
Элла, Шуть Д.О., ФОП 28.03.2023, 15:54
Чат створив повністю відірваний від запиту і від реальності опис вакансії "Головний конструктор (ПЦБ)". Не рекомендую
Ирина, Марко Поло, загородный клуб 16.05.2023, 19:21
в замском клубе Марко Поло потребительские покоївки

графік 3*3

З.п.650/зміна

Проживання, харчування за рахунок роботодавця
Ирина, Марко Поло, загородный клуб 16.05.2023, 19:22
Це все що він зміг...

Чтобы оставить комментарий, нужно войти.