Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
  • 25 марта 2019
  • 2353
  • 13

Мільйонер шукає напарника для відпочинку з зарплатою 52 тисячі доларів

Шукач має розбиратися в комп’ютерах та SMM.

26-річний Метью Лепре володіє чотирма онлайн-магазинам і веде семінари в різних країнах про те, як розбагатіти. Австралієць заробляє 120 тисяч доларів на місяць. За його словами, подорожі під час роботи дозволили йому жити ідеальним життям, і він хоче дати кому-небудь таку саму можливість.

Тож Лепре відкрив вакансію особистого помічника. Він допомагатиме австралійцю у веденні бізнесу й подорожуватиме разом з мільйонером.

Шукач має тямити в комп’ютерах та веденні сторінок у соцмережах. Також йому необхідно бути організованим, амбіційним і веселим, вміти легко виходити із зони комфорту. За гарне виконання роботи помічник буде отримувати близько 4,3 тис. доларів на місяць.

«Кандидати повинні добре розбиратися в моїх заняттях. Я буду викладати щотижневі влоги та занурювати людей в події мого життя, щоб вони могли зрозуміти, чи дійсно їм підходить ця робота», — сказав він.


Джерело: Daily Mail


Читайте також

13 комментариев

Татьяна Ольховская 26.03.2019, 21:10
Интересная тема...
Хам Нлл 26.03.2019, 21:51
Отличный пиар-ход.
Олена Войтенко 27.03.2019, 06:24
Очень хорошее придложение!Я бы с удовольствием поучилась и составила компанию!
Мария Маврова 27.03.2019, 07:36
Good morning!
Happiness is a lively interest in everything that happens in life on Earth and beyond. Happiness is an interesting loved and loving person nearby. Happiness is a happy smile, clean air and beautiful nature. Long live life on the globe!
Алексей Овчинников 27.03.2019, 08:59
Очень интересно,а как найти его?
Иван Троцюк 27.03.2019, 13:07
Может по ссылке ? https://www.instagram.com/matthewlepre/

Которая в ТЕКСТЕ....
Светлана Мищенко, Шайн-S, парикмахерская 27.03.2019, 13:54
Очень итересное предложение
Вадим Сиротов 27.03.2019, 15:11
прикольные люди))))....повелись...))) Про сыр, мышеловку и прочее помните?...или не знали???))))
Наталія Дьяченко 27.03.2019, 17:14
Перевод названия статьи сделан дословно и название можно трактовать иначе: миллионер ищет напарника, который имеет з/п 52 тыс.у.е., поэтому данная статья далеко не для всех))
Аня Слипченко 28.03.2019, 14:44
Интересно. С радостью попробовала. Хотелось бы по подробнее узнать
Татьяна Ольховская 28.03.2019, 19:06
Заманчиво...
Артем Иванев 11.04.2019, 17:51
А вдруг этот австралийский Лепре-кон при любовании с Вами на вечерний морской закат или ночевке в австралийском буше, неожиданно для себя возбудится, нахлынут необъяснимые чувства, он почистит свежий и ароматный банан, и внезапно выстрелит бутылка шампанского? Что тогда делать? И этого не будет указано в контракте.
Эрнест Маковец 03.04.2019, 19:23
На меня пускай не рассчитывает. Передайте при случае.