• 30 мая 2019
  • 3719

В Україні зросла середня зарплата: які регіони лідирують

Середня зарплата перевищила рівень «мінімалки» майже у 2,5 раза.

Квітневий показник перевищив рівень мінімальної зарплати, яка становить 4173 грн, майже у 2,5 раза. І становить 10 269 грн. Такі дані підрахувала та опублікувала Державна служба статистики.

А ще з’ясували, що темпи зростання середньої зарплати уповільнилися: у порівнянні з березневим показником вона зросла лише на 32 грн, тоді як в порівнянні з лютневим — на 840 грн.

Водночас реальна зарплата у квітні цього року в порівнянні з квітнем 2018 року збільшилася на 11,2%. Рейтинг регіонів-лідерів за рівнем зарплат штатних працівників виглядає наступним чином:

  • Київ — 15 876 грн;
  • Донецька область — 12 134 грн;
  • Київська область — 10 666 грн;
  • Дніпропетровська область — 10 590 грн;
  • Запорізька область — 10 216 грн.

Читайте також

12 комментариев

Ирина Матвиенко 04.06.2019, 22:25
Это нериально
Володимир Митрофанов 05.06.2019, 04:25
рЕально
Виталий Панаит 05.06.2019, 08:44
Ну, тем, кто не знает элементарных правил правописания, действительно не стоит на такую зарплату рассчитывать.
Олексій Грживач 04.06.2019, 22:50
А забаргованість по зарплаті зросла на 2,5 млрд. гривень
Володимир Митрофанов 05.06.2019, 04:25
забОргованість
Олег Волошин 05.06.2019, 09:38
Они не могут подсчитать сколько людей в стране, зато знают какая зарплата.
Инна Забловская 05.06.2019, 17:53
Ха ха ха, что за зп 10000 тыс.??? Чисто сходить в туалет и смыть за собой!!!!!!
Людмила Бабійчук 05.06.2019, 18:58
Зарплата медсестри 2743гривні ,чистими державній установі.Де вони беруть зарплати по 10тис.. Депутатів?нн Чем більше працуєш то більше податків платиш....
Дмитрий Матющенко 05.06.2019, 21:04
А дворники у нас за 10000 должны жить на работе их труд вообще не ценят.
Yaroslav Selivanov 06.06.2019, 13:21
В МинСтате работают такие же "профессионалы" как и наши дорожники.
Глупцы, считают грязную среднюю зп. Надо считать, во-первых, после налогов и соц. взносов (в сумме около 48%, что уже дает около 5К), а, во-вторых, не среднюю, а медиану, чтобы не получилось как в бородатом анекдоте "в среднем мы все едим голубцы, а жены наши -- [образливий вираз видалено модератором Work.ua]".
Work.ua, вы же флагман найма в Украине, просветите, пожалуйста, этих невежд.
Артем Иванев 10.06.2019, 11:35
Вранье. ЗП наоборот держат в "рамках" перед выборами, так как субсидии и соц.выплаты. Откуда столько денег взять, если все везде в долгах? Ну может где-то там в коммунальной сфере и подкинули по 300-500 грн, т.к. это админ.ресурс.
Елена Яруничева 13.06.2019, 13:26
Стесняюсь спросить - откуда такие цифры?