Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 16 сентября 2023PRO

Роман

Керівник відділу продажів, менеджер з продажу, 30 000 грн

Занятость:
Полная занятость, неполная занятость.
Возраст:
62 года
Город проживания:
Киев
Готов работать:
Буча, Ирпень, Киев, Удаленно

Контактная информация

Соискатель указал телефон, эл. почту, адрес и Facebook.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Керівник відділу продажів, менеджер із продажів

с 04.2019 по 07.2023 (4 года 3 месяца)
ТОВ Ексім Стандарт, Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

з 04.2019 по 07.2023 (4 роки)
Імпорт та дистрибуція (non food), Київ (Імпорт, дистрибуція електротехнічної продукції - ДБЖ (UPS) Powercom, EAST), стабілізаторів (Powercom, Gemix) , акустичних систем (F&D, Gemix), ПК периферії, велопродукції (Trinx, Fuji).
Початок роботи в компанії - посада "Ассистент бренд-менеджера" з дистрибуції ДБЖ, стабілізаторів та акумуляторних батарей до ДБЖ.
У жовтні 2019 року, після закінчення випробувального терміну, був призначений на посаду - "Керівник відділу продажів".
Поточні завдання та обов'язки (частково до 24/02/2022):
-Прийняття рішень, у рамках повноважень, інформування та подання пропозицій керівництву на основі аналізу продажів, поточної клієнтської бази, продуктивності менеджерів з продажу тощо.
-Квартальне та річне планування продажів.
-Розробка та внесення пропозицій щодо мотивації персоналу.
-Після 24/02/22 також обробка вхідних дзвінків та замовлень у базі даних компанії.
-Продаж обладнання згідно замовлення, а також різного роду інформування клієнтів, консультування та підбір обладнання відповідно до технічних характеристик та вимог замовників.
-Виконання додаткових щоденних завдань, у тому числі контроль поточних платежів та погашення поточної дебіторської заборгованості, реєстрація в обліковій базах нових партнерів та контрагентів.
Детальна інформація про мої посадові обов'язки на запит або під час співбесіди.

Менеджер з продажу промислового фасувально-пакувального обладнання.

с 06.2018 по 04.2019 (10 месяцев)
ТОВ "Ело Пак", Київ (Машинобудування)

Основне завдання - реалізація виробленого компанією високотехнологічного промислового фасувально - пакувального обладнання.
Основні обов'язки: активний пошук потенційних замовників - користувачів серед представників харчової, фармакологічної, хімічної промисловості, тощо, а також продаж постійним клієнтам компанії;
-Презентація обладнання на виробництві та спеціалізованих виставках;
-Підготовка та узгодження комерційних пропозицій;
-Підготовка, укладання договорів;
-Взаємодія з виробничою групою підприємства: розміщення замовлення на основне технологічне обладнання, контроль термінів виробництва;
-Повне супровід угоди до введення обладнання в експлуатацію

Директор

с 04.2007 по 03.2016 (8 лет 11 месяцев)
ФОП Петраш Р.О., Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Реєстрація, організація та управління невеликою торгівельною компанією. Особисті активні продажі В2В, В2С. Основний напрямок діяльності компанії та асортимент – продаж меблів для дому та офісу, супутніх товарів – матраци, декор тощо.
Маю гарний досвід щодо підбору асортименту та переговорів з постачальниками (КНР, Малайзія), співпраці з транспортними компаніями, проведення заходів щодо організації постачання, зберігання та обліку товару

Директор (СЕО)

с 09.2004 по 02.2007 (2 года 5 месяцев)
Меблева компанія. Імпорт, дистрибуція, роздріб, Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

- Реєстрація, організація, управління та, надалі, - розвиток компанії.
- Закупівлі:
- безпосередня участь у розробці асортименту, багаторазове відвідування тематичних торгових виставок (КНР), переговори з постачальниками (КНР, Малайзія), співпраця з транспортними компаніями, планування, впровадження та контроль логістики - заходів щодо організації постачання, зберігання та обліку товару.
- Продаж. В2В, В2С, дистрибуція.
- Організація відділу продажів - набір та навчання персоналу, планування продажів, забезпечення планового рівня фінансових показників, розробка та впровадження системи мотивації персоналу.
- Маркетинг. Ціноутворення. Організація заходів щодо просування: участь у тематичних виставках (Україна), розвиток партнерської мережі, роздрібний продаж, онлайн-продаж тощо.
За час роботи було налагоджено співпрацю з більш ніж десятком виробників меблів з КНР та Малайзії. Завдяки налагодженій дистрибуції, продукція компанії була успішно представлена та мала партнерів у всіх обласних, а також у багатьох районних центрах України.

Керівник відділу оптових продажів

с 09.2002 по 07.2004 (1 год 10 месяцев)
"Новий проект", Київ (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Підтримка та розвиток існуючої високоефективної партнерської мережі. Планування закупівель та складських запасів для оптових продажів. Своєчасне розподіл та забезпечення продажів.

Керівник Департаменту збуту кухоних меблів.

с 11.1996 по 05.2001 (4 года 6 месяцев)
ТОВ Меркс Інтернейшнл, ТОВ Меркс Меблі, Київ (Оптовая торговля, дистрибуция, импорт, экспорт)

Здобуття величезного позитивного досвіду із продажів, організації Департаменту продажів кухоних меблів із самого початку його діяльності та управління продажами. Підбір та організація роботи команди справжніх спеціалістів - продажників. Розробка системи мотивації персоналу. Участь у розробці та просуванні нових моделей меблів у співпраці з керівництвом компанії, командою менеджерів та конструкторів-дизайнерів. Плідне співробітництво та координація дій з виробництвом. Ціль - розвиток та успіх ТМ, як виробника кухоних меблів, багаторазове збільшення продажів, через розвиток власних салонів компанії та національної ділерської мережі.

Замісник керівника інструментального цеху

с 03.1993 по 09.1993 (6 месяцев)
ВО Генератор, Київ (Машинобудування)

Начальник ділянки інструментального цеху

с 06.1983 по 03.1993 (9 лет 9 месяцев)
АП Росток, Київ (Машинобудування)


Образование

НТУУ "КПІ"

Механіко-машинобудівний, "Машини та обробка металів тиском", Київ
Высшее, с 1983 по 1989 (6 лет)


Дополнительное образование и сертификаты

Численні тренінги з продажу, планування, організації та управління продажами, тайм-менеджменту.

2000г. - 2016г.


Знания и навыки

MS Office Windows Водійські права кат. B Водіння авто 1C:Trade Management Досвід водія кат. "В" з 1989г. Driving license category B Опыт в продажах и организации продаж различных товаров и услуг

Знание языков

  • Английский — выше среднего
  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно

Дополнительная информация

Маю великий досвід в продажах, як в особистих продажах так і в організації продажів. Приймав активну участь в організації торгових компаній та відділів продажів. Зацікавлений вдосконалювати знання, досвід та навички у галузі менеджменту. Мені цікава робота, пов'язана з розвитком як існуючих, так і нових сфер бізнесу. Здатний до навчання, швидко адаптуюсь до змін напрямів діяльності. Маю достатньо сил, енергії та внутрішньої мотивації для досягнення успіху.
Бажана форма винагороди – зарплата +% + бонуси + переспективи розвитку. Винагорода може обговорюватися та залежить від компанії, перспектив, рівня та зони відповідальності.
Детальну інформацію про попередній досвід, знання, досягнення та захоплення можна отримати при особистій зустрічі на співбесіді або на запит.


Другие резюме этого кандидата

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: