Резюме от 9 ноября 2018 PRO

Левченко Игорь

Керуючий напрямком (проектом), начальник юридичного підрозділу

Полная занятость.

Возраст:
47 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Керуючий напрямком/начальник юридичної служби напрямку

с 06.2006 по наст. время (12 лет 5 месяцев)
«ІстВестГроуп»., Київ (Промисловість і торгівля)

(в порядку суміщення): понад п‘ять разів директор (Голова правління), 2014р. поміч-ник – консультант на громадських засадах Народного депутата України.
Суд з Кабміном (в особі-Генпрокуратури) – виграв (в трьох інстанціях). 8 (вісім) дозволів Державної Служби геології та Надр України. 200 га землі в Київській області оформив в оренду; 200 га землі в Київській області оформив у властність (прихватизував). 15 рішень Антимонопольного Комітету України. Створення Компанії з Управління Активами.

Директор юридичної служби Напрямку

с 08.2001 по 06.2006 (4 года 10 месяцев)
Центральний офіс (Керуючої компанії) Групи компаній «СТОІК»., Київ (Промисловість і торгівля)

200 га землі в Києві оформив в користування; Виставковий Центр «ЕкспоПлаза» на Нивках (дітище як юриста). Земля для «Паркового Міста» Київ (першочергове)

Начальник Юридичного управління

с 10.1998 по 08.2001 (2 года 10 месяцев)
Акціонерний коммерційний банк «Юнекс», Київ (Банк)

Суди з Національним Банком, ХерсонНафтопереробкою, …

Начальник відділу податкових розслідувань

с 02.1993 по 10.1998 (5 лет 8 месяцев)
Ніжинська об‘єднана податкова інспекція., Ніжин (Державна служба)


Образование

Київська кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури.

Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю., Київ
Высшее, с 07.2002 по 07.2002 (меньше месяца)

Київський Національний університет імені Тараса Шевченко

Пошукач: кандидатського ступеню - Здав кандидатські іспити по філософії, англійській мові і спеціалізації – «Теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право; банківське право»., Київ
Высшее, с 05.1999 по 12.1999 (7 месяцев)

Київський Національний університет імені Тараса Шевченко.

Кваліфікація – спеціаліст права. Спеціальність – правознавство. Спеціалізація при навчанні – «Господарське право» Дипломна робота – «Правове регулювання непрямого оподаткування»., Київ
Высшее, с 08.1993 по 08.1998 (5 лет)

Ярославське Вище військове фінансове училище.

Кваліфікація – економіст. Спеціальність – фінансове забезпечення військ., Ярославль
Высшее, с 08.1988 по 08.1992 (4 года)


Дополнительное образование

 • «Створення ефективних механізмів соціальної и професійної адаптації особистості в умовах сучасного суспільства, створення навичо (червень 2008 р.)
 • «Особливості реалізації права на землю для фізичних і юридичних осіб» (квітень 2004р.)
 • «Практичні аспекти міського будування в місті Києві» (червень 2004 р.)

Профессиональные и другие навыки

 • Навыки работы с компьютером
  Володію комп‘ютером, (DOS, Windows, Word, правові програми, Internet)
 • Робота з державними органами (20 лет опыта)
  Продвинутый, использую в настоящее время.
 • Работа в області корпоративных стосунків (інвестицій) (18 лет опыта)
  Продвинутый, использую в настоящее время.
 • Работа в області будівництва (5 лет опыта)
  Средний, более 4-х лет назад.
 • Організація роботи юридичного управління (20 лет опыта)
  Продвинутый, 2 года назад.
 • Договірна практика (20 лет опыта)
  Продвинутый, использую в настоящее время.
 • Претензійно-позовна работа (20 лет опыта)
  Продвинутый, использую в настоящее время.
 • Економіст (20 лет опыта)
  Средний, использую в настоящее время.

Знание языков

 • Русский — свободно
 • Английский — начинающий

Дополнительная информация

Можливі напрямки в роботі: Керівна, управлінська або адміністративна посада в організації, яка дозволила б реалізувати мої навички організатора і застосувати про-фесійні знання в області юриспруденції і економіки. (Побажання до майбутнього місця роботи: позитивна моральна атмосфера в колективі, адекватність керівництва, команда: націлена на досягнення результатів; достойна і стабільна оплата праці… Особисті побажання – працювати в області юриспруденції та/або реалізовувати проект). Особисті якості: комунікабельність, дисциплінованість, відповідальність, цілеспрямованість, гарні організаторські здібності, дотошність та педантичність, толерантність, вміння працювати в команді, працьовитість, аналітичний склад розуму…
Значні (знакові) Досягнення (з максимальною скромнісю): Суд з Кабміном (в особі-Генпрокуратури) – виграв (в трьох інстанціях). 8 (вісім) дозволів Державної Служби геології та Надр України. 200 га землі в Києві та Київській області оформив в оренду; 200 га землі в Києві та Київській області оформив у властність (прихватизував). 15 рішень Антимонопольного Комітету України. Створення Компанії з Управління Активами. Виставковий Центр «ЕкспоПлаза» на Нивках (ді-тище як юриста). Земля для «Паркового Міста» Київ (першочергове). Суди з Наці-ональним Банком, ХерсонНафтопереробкою, …..
Робота з державними органами : отримання дозволів: Державної служби Гео-логії та Надр України, Антимонопольного комітету, Комісії по цінним паперам; отримання погоджень: Міністерство Екології, Сан. Епідем. Станція, Відділ Архітектури, Управління водного господарства, Управління Лесового господарства, Управління Земельних ресурсів; недопущення контролюючих органів, переписка по запитам контролюючих органів, відміна рішень податкової інспекції в порядку апеляції, повернення з бюджетних рахунків переплат по податкам і митним платежам, реєстрація права властеості на нерухомість та землю, оформлення землекористування. Работа в області корпорати-вных стосунків (інвестицій) : відпрацювання схем корпоративних стосунків підпри-ємств (враховуючи вимоги податкового та банківського законодавства), реєстрація під-приємств «під ключ», організація викупу і продажу акцій/корпоративних прав підприємств (придбання і продаж підприємств), а також заміна виконавчих органів на підприємстві («захват» підприємств), реорганізація підприємств (організація ефективної роботи активів і позбавлення від «баласту») договірна і позовна робота, і т. д.. Работа в області будівництва : відпрацювання схем стосунків підприємств (замовник – генпід-рядник – інвестор, с врахуванням вимог земельного, податкового, інвестиційного і бан-ківського законодавства), оренда и подальша приватизація майна (майнових комплек-сів), участь в оформленні землі в користування, договірна (від перед проектних робіт до субпідрядників) робота, позовна робота, і т. д.. Організація роботи юридичного управління : вибір пріоритетних напрямків діяльності, налагодження і організація сто-сунків з іншими службами, розподіл обов‘язків, документообіг та інше… Договірна практика : від складення до аналізу і належного виконання договорів (купівлі-продажу, в т. ч. нерухомості, поставки, ВЭД, інвестиційних, кредитних, застави (кредитний порт-фель «концерну») та інше…). Претензійно-позовна работа : складення відповідей на претензії, складення претензій, судове провадження: по банкротству, по стягненню заборгованості: по кредитним, господарським договорам, векселям; звернення стяг-нення на заставне майно, стягнення заборгованості: в справах по банкротству, в по-рядку перебаченному ліквідаційною процедурою; оскарження незаконних рішень пода-ткової інспекції; участь в якості відповідача: по платіжній дисципліні, виконання гро-шовіх зобов‘язань, виконання договірних зобов‘язань, штрафам НБУ (резервування, економичьні нормативи), трудові спори та багато іншого. Економіст - організація і про-ведення перевірок в сфері оподаткування, починаючи від перевірок приватних підпри-ємців до перевірок підприємств, банків, на протязі понад п‘яти років. За цей час набуті практичні навики в бухгалтерському обліку, на практиці вивчено законодавство про під-приємницьку діяльність, оподаткування в Україні, банківській діяльності.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: