Резюме от 30 октября 2018 PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/4344520/

Керівник кадрового підрозділу, відділу управління персоналом, 13 000 грн

Полная занятость.

Город:
Луцк

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Заступник начальника відділу кадрового забезпечення, помічник начальника УСБУ у Волинській області

с 11.2005 по 04.2014 (8 лет 5 месяцев)
Управління СБ України у Волинській області, Луцьк (Правоохоронна спеціального призначення)

Керівництво відділом кадрового забезпечення (ВУП) - весь спектр кадрової роботи та кадрового діловодства передбачений посадовими обов*язками, організація роботи низки комісій при Управлінні (атестаційна, наставництво, службових розслідувань, житлово-побутова тощо). Керівництво штабом КГ АТЦ при УСБУ у Волинській області з позиції посади помічника начальника УСБУ з координації антитерористичної діяльності (керівництво обласним штабом, співпраця та взаємодія із керівниками силових структур Волині та суміжних областей у даній сфері, прикордонниками, органами влади та управління, підприємств та організацій,організація та проведення навчань, тренувань, підготовка різнопланових фахівців по лінії роботи тощо). Досягнення відображені у службовій картці офіцера запасу органів державної безпеки. В жовтні 2017 року нагороджений відзнакою Президента України "За гуманітарну участь в Антитерористичній операції".


Образование

Донецьке ВВПУ, Національна академія СБ України (курси перепідготовки керівного складу)

Офіцер з вищою військово-політичною освітою, викладач суспільствознавства, Донецьк, Київ
Высшее, с 08.1980 по 07.1984 (3 года 11 месяцев)

Донецьке вище військово-політичне училище здійснювало підготовку офіцерів із вищою військово-політичною освітою для подальшого проходження військової служби на відповідних офіцерських посадах у ЗС СРСР. Освітнє спрямування - робота з людьми (військовослужбовцями всіх категорій, членами сімей військовослужбовців, органами влади і управління різних рівнів, ветеранськими, профспілковими організаціями тощо). Цивільна спеціальність - викладач суспільствознавства у навчальному закладі).


Дополнительное образование

Національна академія СБ України (2000, 1 місяць; 2006 1 місяць; 2010 1 місяць.)


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Навички користування ПК відповідають вимогам у відповідності до керівних посад, які обіймав.
  • Досвід кадрової роботи, роботи з людьми,оперативної роботи (20 лет опыта)
    Продвинутый, использую в настоящее время.

Знание языков

Английский — начинающий


Дополнительная информация

З липня 1984 по жовтень 1996 - служба на офіцерських посадах в ЗС СРСР, ЗС України (остання посада-заступник командира військової частини). З 1996 року по 2014 рік - служба на офіцерських ( з них 14 років - керівних) посадах в УСБУ у Волинській області. З 2014 року - працівник Благодійної організації Благодійний Фонд "Волинь-2014", на договірних засадах - Офіцер безпеки Федерації футболу України (обслуговування матчів Української прем*єр-ліги). Заступник голови Ради ветеранів УСБУ у Волинській області (ГО "Мужність і честь"), гравець ветеранського футбольного клубу "Абориген" (м.Луцьк), заступник керівника робочої групи з будівництва Храму УПЦ КП у місті Волноваха Донецької області .


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: