Резюме от 13 января 2019 PRO

Бібіка Руслан Михайлович

Інженер-аерофотогеодезист, менеджер з персоналу, начальник охорони, 10 000 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Возраст:
50 лет
Город:
Мукачево

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Начальник команди воєнізованої охорони

с 09.2015 по 05.2018 (2 года 8 месяцев)
Військова частина А1556, Мукачево (Охоронна діяльність)

організацією охорони режимних об'єктів, підбором персоналу відпрацюванням документації та веденням обліку робочого часу.

Менеджер-аналітик

с 09.2012 по 10.2013 (1 год 1 месяц)
Охоронна фірма -Об'єднання офіцерів запасу " ЩИТ", Мукачево (Охоронна діяльність)

Організація охорони об'єктів інфраструктури ,заправочних та наливних комплексів .створив інтерактивну карту охорони продуктопроводу протяжністю 300 км з прив'язкою до програми Google Eearth Pro та навчав особовий склад охорони користуванню JPS . Організовував охорону заправочних комплексів та нафтових терміналів компанії "МАРКЕТ" ( загалом 42 об'єкти по всій території України) починаючи від підбору персоналу ,створення інструкцій ,закупки форми одягу та спецобладнання їх екіпіровки та закінчуючи організацією охорони, нарахуванням заробітної плати та виведення на рівень прибутковості

Старший помічник начальника штабу - начальник стройової частини

с 09.2011 по 09.2012 (1 год)
Військова частина А3184, Мукачево (Захист держави)

ведення обліку особового складу ,ведення особових справ, ведення та облік військового діловодства.

Заступник директора

с 01.2009 по 03.2010 (1 год 2 месяца)
ТОВ Технічне бюро кадастру, Ужгород (Виготовлення технічної документації для приватизації земельних ділянок, для введення в експлуатацію будівельних об'єктів.)

Організація роботи підприємства , заключення договорів з фізичними та юридичними особами, облік виконання робіт нарахування заробітної плати і так далі.

Інженер фотограмметрист

с 09.2007 по 01.2009 (1 год 4 месяца)
Закарпагеодезцентр, Мукачево (виготовлення електронних топографічних карт в 3д моделі виготовлення технічної документації для приватизації земельних ділянок)

виготовлення електронних топографічних карт в 3д моделі, виготовлення 3д моделей рельєфу .

Начальник розрахунку-геодезист, начальник розрахунку-фотограмменрист, начальник топогеодезичної служби артилерійської бригади, начальник топографічної служби гірськопіхотної бригади.

с 06.1990 по 03.2007 (16 лет 9 месяцев)
Збройні сили України, Шепетівка, Ковель, Мукачево (Захист держави)

Створення та оновлення топографічних карт геодезичних данних фотодокументів для виконання військами поставлених завдань


Образование

Ленінградське вище військово-топографічне командне училище

Фотограмметрія , інженер -аерофотогеодезист, Ленінград
Высшее, с 08.1986 по 06.1990 (3 года 10 месяцев)

освіта здобута якісна ще при радянській владі ,50 відсотків теорії 50 відсотків практики, по сьогоднішній день навчаю військовій топографії в основному абітурієнтів силових структур


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Впевнений користувач, крім традиційних програм та впевненої роботи в інтернеті , програми по створенню топографічних карт планів та схем в 3д моделі.
  • Водій категорії В (15 лет опыта)
    Продвинутый, использую в настоящее время.

Знание языков

  • Английский — начинающий
  • Русский — свободно
  • Польский — начинающий
  • Французский — начинающий

Дополнительная информация

Після закінчення служби з березня 2007-го по січень 2009 працював по спеціальності інженером фотограмметристом у Закарпатгеодезцентрі де займався створенням цифрових топографічних карт масштабів [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация») та цифрових моделей рельєфу в електронному вигляді.. Пізніше 3 січня 2009-гопо березень 2010-го перейшов працювати заступником ТОВ Технічного бюро кадастру м. Ужгород де фактично керував підприємством. Підприємство займалось створенням цифрової карти м. Ужгорд , виготовленням містобудівної та землевпорядної документації. Після чого з серпня 2010-го по вересень 2012-го працював у в/ч А3184 службовцем на посаді старшого помічника начальника штабу зенітно-ракетного дивізіону по стройовій частині, вів облік особового складу та
займався організацією діловодства . Потім з вересня 2012-го по жовтень 2013-го працював на посада аналітика охоронної фірми "ЩИТ" де створив інтерактивну карту охорони продуктопроводу протяжністю 300 км з прив'язкою до програми Google Eearth Pro та навчав особовий склад охорони користуванню JPS . Організовував охорону заправочних комплексів та нафтових терміналів компанії "МАРКЕТ" ( загалом 42 об'єкти по всій території України) починаючи від підбору персоналу ,створення інструкцій ,закупки форми одягу та спецобладнання їх екіпіровки та закінчуючи організацією охорони, нарахуванням заробітної плати та виведення на рівень прибутковості . З вересня 2015-го по квітень 2018-го Начальник воєнізованої охорони військової частини А1556 де займався організацією охорони режимних об'єктів, підбором персоналу відпрацюванням документації та веденням обліку робочого часу.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: