Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську

Резюме от 28 июля 2023

Олена

Помічник керівника, менеджер, адміністратор

Занятость:
Полная занятость.
Возраст:
23 года
Город проживания:
Львов
Готов работать:
Жолква, Львов

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Образование

ЛДУБЖД

Іноземна філологія, Львів
Высшее, с 2018 по 2022 (4 года)

Олена, 23 роки, маю фахову освіту з філології та перекладу англійської мови (бакалаврат) і постійно покращую свої знання німецької мови на розмовному рівні.

Маю значний досвід роботи в готельній сфері, починаючи з посади адміністратора, яку обіймала протягом 9 місяців, та просунулася до посади сервіс менеджера в готелях Danylo Inn та On the Square. У ролі сервіс менеджера виконувала такі обов'язки, як пошук нових кандидатів на посаду адміністратора, проведення співбесід, пошук індивідуальних співпраць та погодження їх, ведення звітності, моніторинг оплат на ринку праці, організація дозвілля для персоналу, розробка та запуск рекламних матеріалів, а також успішне співпрацювала з відомими українськими артистами та брендами.

Також активно займаюсь розвитком у сфері інстаграм просування, маю вміння використовувати таргетинг, смм та ефективно просувати власний продукт в мережі.

Володію глибоким розумінням таких програм, як Booking, Expedia, Airbnb, Cloudbeds, Notion.

Моя освіта у галузі філології англійської мови забезпечує мені змогу успішно займатись репетиторством для дітей і дорослих, і вмію ефективно комунікувати та знаходити спільну мову з різними людьми.

Крім того, маю практичний досвід у сфері продажів, зокрема в управлінні інтернет-магазину з домашнього текстилю. Також успішно керую інстаграм сторінкою весільного салону, залучаючи потенційних клієнтів та зберігаючи стабільну базу постійних клієнтів.(сторінка інстаграм, більше для сімейного бізнесу)

Маю гарну вимову як української, так і англійської мов, що допомагає мені ефективно спілкуватись з клієнтами та партнерами.

Мої особисті характеристики включають стресостійкість, дружелюбність, працьовитість та здатність працювати в команді. Я завжди стимулюю свій особистий розвиток та прагну сприяти росту компанії, де працюю.

Моя активна життєва позиція передбачає, що успіх і позитивні результати досягаються завдяки злагодженій роботі всієї команди, в якій панує взаємна повага та об'єднані зусилля.

З нетерпінням розгляну пропозиції щодо співпраці та готова здійснити свій внесок у ваші проєкти.


Дополнительное образование и сертификаты

Dinternal Education

1 month


Знания и навыки

MS Word Користувач ПК MS Office MS PowerPoint Zoom MS Teams Управління командою Сумлінність Здатність до навчання Ведення документації Комунікабельність Лідерство

Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: