Резюме от 24 октября 2021

Мельник Ольга Володимирівна

Технолог, адміністратор

Полная занятость.

Возраст:
50 лет
Город:
Хмельницкий

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь. Доступ к контактам — от 390 грн.


Дополнительная информация

[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Мельник Ольга Володимирівна

Ціль:Отримати роботу за фахом адміністратора, завідуючої виробництвом закладу громадського харчування, магазину.

Відомості про себе:Дата народження: 15.04.1971; фактична адреса проживання: м. Хмельницький, Львівське шосе.

Освіта:Інженер-технолог за спеціальністю технологія продукції громадського харчування Донецького комерційного інституту:
З 1988 по 1993 р. – спеціаліст, денна форма

Досвід роботи: Травень 2019р. - лютий 2020 р. – управляюча кафе-пекарня: підбір та навчання персоналу; контроль за правильним використанням обладнання для виробництва; пошук постачальників, співпраця та розрахунки з ними; замовлення та приймання продукції по кількості та якості; ведення внутрішнього обліку ( програма, «Dish»); відстеження всіх фінансових моментів під час робочого дня; проведення інвентаризації; облік робочого часу працівників та нарахування заробітної плати; контроль за санітарним станом працівників і підприємства; створення технологічних та калькуляційних карт; розробка нових блюд та виробів; вивчення попиту та конкурентоспроможності продукції, ціноутворення; вивчення побажань відвідувачів для зміни та оновлення меню.

Жовтень 2018 – квітень 2019 ПП «Славутич-Поділля» - технолог кулінарії та пекарні: пошук постачальників, співпраця з ними; замовлення та приймання продукції по кількості та якості; ведення внутрішнього обліку ( програма «Term»); відстеження всіх фінансових моментів під час робочого дня; проведення інвентаризацій, виготовлення продукції, її викладка та ціноутворення.

Січень 2018 – листопад 2018 - управляюча кафе ФОП Пахольчук І.В.: спілкування з гостями закладу; допомога у виборі меню для проведення свят, контоль діяльності співробітників кафе та дотримання ними санітарних норм, проведення інвентаризації, розробка нових блюд, замовлення продукції, аналіз фінансової звітності, ведення внутрішнього обліку ( програма «Ультра»).

Вересня 2000р. - листопад 2017 р.- Керуюча мережі піццерій в ФОП Андрухов В.С.: підбір та навчання персоналу; контроль за правильним використанням обладнання для виробництва; пошук постачальників, співпраця та розрахунки з ними; замовлення та приймання продукції по кількості та якості; ведення внутрішнього обліку; відстеження всіх фінансових моментів під час робочого дня; проведення інвентаризації; облік робочого часу працівників та нарахування заробітної плати; контроль за санітарним станом працівників і підприємства; створення технологічних та калькуляційних карт; розробка нових блюд; вивчення попиту та конкурентоспроможності продукції, ціноутворення; вивчення побажань відвідувачів для зміни та оновлення меню.

Володіння мовами:Українська та російська мови – досконало.

Знання комп’ютера:Впевнений користувач. Досконало володію MS Windows, основними складовими пакету MS Office, пошуковими та іншими web-ресурсами та РРО.
Інші відомості:Закордонний паспорт.

Особисті якості:- Активна життєва позиція, цілеспрямованість;
- Організаторські якості, комунікабельність;
- Відповідальність, оперативність, оптимізм;
- Креативність, ініціативність, пунктуальність;
- Швидко навчаюсь.


Похожие кандидаты

Все похожие кандидаты


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: