Резюме от 4 мая 2018

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/917045/

Филолог, преподаватель высшей школы, 4 500 грн

Полная занятость, неполная занятость, удаленная работа.

Город:
Одесса

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ
Особиста інформація:
Прізвище: Саєнко
Ім`я: Лариса

Тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Дата народження: 10.05.1062
Мета:
Отримання посади перекладача з/на українську мову, редактора/коректора українських текстів, екскурсійно-освітня робота.
Освіта:
• Вересень 1992 – червень 1993 – навчання в аспірантурі Приазовського державного технічного університету.
• Вересень 1983 - червень 1988 – Філолог. Викладач української мови та літератури, Донецький Національний університет. Тема дипломної роботи: «Поетична шевченкініана Євгена Летюка».
• Середньоосвітня школа № 54 м. Жданов.
Досвід роботи:
• травень 2011 – серпень 2013 – викладач кафедри українознавства та суспільно-гуманітарних дисциплін Одеського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом.
Основні обов`язки: розробка та проведення лекційних, семінарських, практичних курсів з української мови, культурології, риторики, українознавства; керівництво курсовими, бакалаврськими та дипломними роботами; керівництво науково-пошуковою роботою студнтів; участь у методичних семінарах та науково-практичних конференціях; проведення заліків та екзаменів в т.ч. вступних та державних іспитів.
• Вересень 1992 - червень 2009 – старший викладач кафедри української філології Маріупольського державного гуманітарного університету.
Основні обов`язки: розробка та проведення лекційних, семінарських, практичних курсів з української мови; керівництво курсовими, бакалаврськими та дипломними роботами; керівництво практикою; проведення заліків та екзаменів в т.ч. вступних та державних іспитів.
Курси: «Документна лінгвістика», «Мовні стилі як феномен національної культури», «Стилістика та культура мови», «Сучасна українська літературна мова», «Орфографічний практикум» та ін.
• Лютий 1992 – червень 1992 – викладач кафедри російської та української мов Маріупольського металургійного інституту.
Основні обов’язки: розробка та проведення лекційних, семінарських, практичних курсів з української мови;
Курси: «Сучасна українська літературна мова»,

Основні обов`язки: соціалізація та виховна робота з учнями старших класів середньоосвітньої школи №3, м. Жданов; допомога в культурній акліматизації іноземним студентам Маріупольського металургійного інституту; адміністративна організація культурно-освітніх заходів серед молоді міста.
Інший досвід:
• Травень – серпень 2010 – індивідуальні заняття з сучасної української мови в Генеральному консульстві Російської Федерації в Україні, м. Одеса. Основні обов`язки: викладання української мови як іноземної.
• 1990 – 1991 – бібліотекар вечірньої школи №10 м. Гавана, Республіка Куба.
Основні вміння:
Наукове обґрунтування та методичне забезпечення навчального процесу; аналіз художніх, наукових та технічних текстів, організація, проведення лекційних, практичних, семінарських занять; російсько-український та зворотній переклад; досвід ділової переписки; організаторські здабності; зацікавлена в новаторських методах викладання української мови; володіння ПК, робота з Internet (пошук та обробка інформації) та ін.
Мови:
• Українська, російська – вільне володіння; Іспанська – впевнений користувач. Англійська – базова.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: