Вживання російської небезпечне

Чому ми так вважаємо
Перейти на українську
Наскільки ваша компанія готова брати на роботу ветеранів? Пройдіть опитування
Резюме от 2 марта 2024 PRO

Василь

Керуючий справами

Возраст:
53 года
Город проживания:
Баштанка
Готов работать:
Баштанка, Новый Буг

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.

Опыт работы

керуючий справами виконавчого апарату районної ради

с 03.2017 по 03.2022 (5 лет)
Баштанська районна рада (Державні організації)

Образование

Миколаївський сільськогосподарський інститут

Зоотехнія, зооінженер, Миколаїв
Высшее, с 1988 по 1993 (5 лет)

Знание языков

  • Украинский — свободно
  • Русский — свободно

Дополнительная информация

Маю лідерські здібності, здатність оперативно вирішувати проблеми та виконувати поставлені завдання, комунікабельний, пунктуальний, швидко навчаюсь. Можу працювати в команді та очолювати її роботу, працювати з територіальними громадами її мешканцями, проводити роз’яснювальну роботу серед населення.
Був депутатом Баштанської міської ради п’ятого скликання. За активну діяльність та розвиток місцевого самоврядування нагороджений грамотою Баштанської міської ради.
Протягом 12 років на громадських засадах був головою профспілкового комітету Баштанської районної ради, входив до ради профспілок державних службовців району, приймав участь в обласних зборах ради профспілок.
За значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, сумлінне виконання службових обов’язків, активну громадську позицію в 2004, 2008 та 2015 роках, нагороджений Почесною грамотою районної ради.
В 2013 та 2021 роках нагороджений Почесною грамотою обласної ради за утвердження принципів загальнолюдської моралі, ідеалів правди, патріотизму і самовіддану працю в ім’я процвітання Миколаївщини.

Другие резюме этого кандидата