Резюме від 20 серпня 2017 PRO

Борщик Володимир

Ветеринар

Повна зайнятість.

Дата народження:
11 вересня 1986 (31 рік)
Місто:
Житомир

Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Оператор

з 09.2016 по 05.2017 (8 місяців)
ТОВ"Малинський бекон", Малин (сільське господарство)

Ветеринарний лікар

з 04.2013 по 12.2013 (8 місяців)
СП ТОВ «Нива Переяславщини», Переяслав-Хмельницьк (рослинництво та кормовиробництво; свинарство й м’ясопереробка)

Посада: старший на відділі опоросу.
Поголів'я 1500 свиноматок комплекс повного циклу, за рік становив 45тис. товарних поросят. Під моїм керівництвом було 3 працівників. Робота полягала в тому, що я проводив контроль за виконанням роботи моїми працівниками, виконував прибуткування новонароджених поросят і міксація їх, вакцинація свиноматок, відлучка поросят на доращування, вибраковування свиноматок, відлучка свиноматок на осіменіння. Відлучених поросят 13-14 штук на 1-дну свиноматку. Період перебування свиноматок в родільному відділені становило 28 днів. Знання AgroSoft на уровні любителя.


Освіта

закінчив Житомирський національний агроекологічний університет

Спеціальністю “Ветеринарна медицина ” ,кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини, Житомир

Вища, з 09.2007 по 06.2011 (3 роки 9 місяців)


Додаткова інформація

05.07.10-01.02.13 Skovbrynet Multisite I\S
4850 Stubbekobing
CVR-nr.[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Працював на свинокомплексі 1000 свиноматок:
В родільному відділенні виконував такі роботи як: годівля малих поросят і свиноматок, проводив огляд малих поросят і свиноматок, надавав медичну допомогу, відрізав пуповину, кастрація, контроль подачі їжі свиноматкам, міксація малих поросят, вакцинація свиноматок.
В осіменінні виконував роботи такі як: осіменіння, контроль їжі, вакцинація,надавав медичну допомогу, сканірував свиноматок, брав сперму у хряків, перевіряв рухливість сперміїв і розводив до потрібної кількості для осіменіння, проводив огляд свиноматок у транспондері (транспондер- це приміщення де порісні свиноматки перебували до опоросу, вільно рухалися, а годівля проводилася автоматично за допомогою чіпа на вусі). Мойка в роділці і в осіменінні, їздив на тракторі, а на вихідних коли працював то ще перевіряв доращування і відгодівлю. Процент осіменіння свиноматок: ремонтні свинки 85-89%, перший опорос 90- 91%, другий опорос 93-95%, третій опорос -97%, четвертий опорос 97%, п'ятий опорос 99%. Пройшов курси з ветеринарної медицини в Дацькій школі є сертефікат.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: