Резюме від 2 грудня 2016

Задорожная Наталья Степановна

Психолог, менеджер з персоналу

Повна зайнятість, неповна зайнятість.

Дата народження:
1 вересня 1970 (46 років)
Місто:
Київ


Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтесь.


Додаткова інформація

Освіта
Вища (перша)
1987-1991 р.р. Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, м. Київ, Педагогічний, спеціаліст.
Вища (друга) – незакінчена.
Магістратура УМО (університет менеджменту освіти).Спеціальність – психолог. Курси "Управління персоналом" сертифікат "Менеджера з управління персоналом".
З 1991 по 1995 працювала в школі. Вихователь ГПД (групи продовженого дня). Вчитель початкових класів.
З 1998 по 2008 – працювала у сфері логістики на керівних посадах.
З 2008 по 2014 – домогосподарка, догляд за дитиною.
З 2014 року – навчаюсь і працюю у сфері психології.
Психологічні методи які використовую у своїй роботі: Екофасилітативний підхід в психокорекції, гештальт підхід, тілесно-орієнтований. Проводжу тренінги особистісного росту, командоутворення, лідерства та ін. для студентів УМО.
Коротко про себе як психолога:
Маючи велику повагу до особистості людини і до її внутрішніх резервів по самовідновленню, керуючись своїми знаннями у психології, емпатією і інтуїцею, проводжу психокорекцію психічних розладів а також допомагаю в вирішенні особистісних питань і ускладнень. Допомагаю в вирішенні питань стосовно сімейних відносин і питань щодо виховання дітей.

Досвід роботи в логістиці:
Квітень 2012 — Липень 2012
ПТІ Україна (Україна, protein.ru) — Продукти харчування. Заступник директора по логістиці Керівництво відділом логістики.
Регламентація основних процесів складу і транспортної логістики. Аналіз собівартості витрат на складське зберігання, відвантаження і транспортування, виявлення можливостей для їх оптимізації. Керівництво розробкою і впровадженням заходів щодо підвищення ефективності використання матеріальних ресурсів, зниження витрат, пов'язаних з їх зберіганням. Оцінка потреби в людських ресурсах, контроль відповідності і кількості персоналу завданням департаменту.
Причина звільнення: переїзд з Київської обл. до Києва.
2009- 2012 – декретна відпустка. Догляд за дитиною.
08.2006 - 02.2008
Мобікард (компанія, що входить в єдиний холдинг з «Мобілочкой»), м. Київ Керівник відділу логістики.
Контроль, аналіз витрат, розробка процедур по мінімізації витрат пов'язаних з вантажоперевезеннями. Розробка системи контролю руху вантажів. Аналіз товарних запасів на складах і контроль оборотності товарів. Взаємодія з основними перевізниками, підписання договорів і визначення найкращих умов і швидкості доставки. Контроль своєчасності вступу товарів на склади, своєчасного збору і відправки вантажів, аналіз поточних ситуацій і розробка процедур по поліпшенню складських процесів. Контроль маршрутних листів, пробігів, витрати палива. Облік витрат на обслуговування автомобілів (особистий автопарк – 6 машин). Оптимізація маршрутів руху транспорту (Київ) і забезпечення економного використання ГСМ. Ведення звітної документації по транспортному відділу. Облік праці співробітників відділів логістики (3 людини) і транспортного (13 чоловік). Причина звільнення: скорочення штату співробітників.

12.2005 - 02.2006 , ЗАТ «Нова Лінія», м. Київ
Логіст, Керівник напряму.
Основні обов'язки: логіст: створення відділу логістики: опис структури, взаємодії з іншими відділами фірми, формування посадових обов'язків менеджерів-логістів. Обов'язки на посаді „керівник напряму”: ведення цінової політики товару, формування асортименту, планування рекламних акцій, аналітика і прогнозування продажів; розробка бізнес-планів, ведення переговорів про співпрацю і укладення договорів з постачальниками координація роботи підлеглих.
Причина звільнення: недостатня матеріальна компенсація праці.
06.2001 - 10.2005 , HEXAGONE, г. Київ.
Керівник відділу логістики.
Основні обов'язки: організація доставки товару (по Києву, в підпорядкуванні 3 водії) контроль зберігання товару на складі (у підпорядкуванні склад – 15 чоловік), організація і оптимізація перевезень (по Україні, робота з перевізниками), розробка схем руху (організація роботи відділу логістики – 5 чоловік) товару, аналіз і оптимізація способів взаємодії стуктур (зокрема: роздрібній мережі ДЦ, Космо і мережі магазинів «Брокард-Україна»), управління товарними запасами (інвентаризації, перевірка товару по термінах придатності, логістика складу). Документообіг: контроль за рухом первинних документів податкових і товарних накладних, відомостей, рахівниць - фактур. Робота з накладними від постачальників: інвойси, пакувальні листи (перевірка їх відповідності із замовленнями, перевірка закупівельних цін).
Причина звільнення: зупинка в кар'єрному рості.

Інформація стосовно себе
Громадянство: Україна
Дозвіл на роботу в країнах: Україна
Мови:
•Рідні: українська, російська.
•Англійська - базові знання
•Французька - базові знання.
Навички:
Досвідчений користувач ПК (офісні додатки), знання 1-С (7 и 8 версії), користувач Інтернет, знання поштових програм.
Іще про себе: життєлюб, оптимістка, енергійна і дієва. В вільний час багато читаю, займаюсь творчістю: декорую та декупажую предмети інтер’єру.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Всі схожі резюме

Порівняйте свої вимоги і зарплату з вакансіями інших підприємств: