Резюме від 1 березня 2017

Шерстобітова Олена Юріївна

Юрист, 6 000 грн/міс.

Повна зайнятість.

Дата народження:
20 липня 1983 (34 роки)
Місто:
Здолбунів
Готовий до переїзду в:
Рівне


Контактна інформація

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформація

РЕЗЮМЕ
Шерстобітова Олена Юріївна
Рівненська область, м. Здолбунів,
вул. Цегельна,буд. 6, кв. 1
Телефон: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
e-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Д.р. 20.07.19823р.

МЕТА
Працевлаштування за спеціальністю, достойний заробіток.

ОСВІТА
У 2000 році закінчила Рівненський обласний ліцей- інтернат.
У 2003 році закінчила Рівненський державний аграрний технікум за спеціальністю «Правознавство» і здобула кваліфікацію юриста.
У 2006 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Економіка і підприємництво» та здобула кваліфікацію бакалавра з економіки.
У 2007 році закінчила Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і здобула повну вищу освіту за спеціальністю «Управління персоналом і економікипраці» та здобула кваліфікацію економіста.
У 2011році закінчила Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право» та здобула кваліфікацію бакалавра юриста.
У 2012 році закінчила Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознвство» та здобула кваліфікацію юриста.

ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
У 2004-2005 рр., працювала оператором – кассиром у Рівнеоблводоканалі.
З 2007 по 2010 рік – працювала головним спреціалістом - юрисконсультом Рівненського міського центру зайнтятості.
З 2010 по 2015 – заступник начальника юридичного відділу Рівненського міського центру зайнятості

ОБОВ”ЯЗКИ
На посаді головного спеціаліста – юрисконсульта здійснювала реєстрацію трудових договорів між ФОП та найманими працівниками. Надавала консультації працівникам центру зайнятості та клієнтам центру зайнятості щодо правильного застосування трудового законодавства. Відслідковувала в засобах масової інформації повідомлення щодо банкрутства підриємств та при потребі готувала заяви про визнання кредиторських вимог РМЦЗ. Здійснювала представництво в судових засіданнях.
На посаді заступника начальника займалася претензійно позовною роботою. Здійснювала представництво в судах(господарському, адміністративному, міському). Займалася договірною роботою. Надавала консультації працівникам РМЦЗ та населенню щодо правильного застосування законодавства. Проводила упереджувальні консультації на підрирємствах в яких планувалось масове вивільнення працівників. Надавала консультації щодо вирішення трудових спорів на підприїмствах та між приватними підприємцями і найманими працівниками. Займалася підготовкою щоквартальної та річної звітності юридичного відділу. Здійснювала безпосереднє керівництво відділом у відсутності начальника відділу.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ
Характер спокійний, урівноважений, але свої погляди відстоюю активно та аргументовано, ініціативна, відповідольна, доброзичлива, комунікабельна, вмію аналізувати та логічно мислити, стійка у стресових ситуаціях, націлена на досягнення результату. Шкідливих звичок не маю.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ
Володію російською та англійською мовами . Рідна мова – українська.
Практичний досвід роботи з комп’ютером. Добре орієнтуюся на законодавчих сайтах.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: