Резюме від 19 березня 2018 PRO

Скуратовський Володимир Володимирович

Керівник відділу мат.-техн. забезпечення, спеціаліст із постачання, закупівель, 13 000 грн

Повна зайнятість.

Дата народження:
2 листопада 1977 (40 років)
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний спеціаліст забезпечення закупівель

з 06.2014 по 02.2017 (2 роки 8 місяців)
Company Duglas Alliance Ltd., Київ / Сендже (РЕГ) (Будівництво гідроелектростанціїї в м. Сендже - Республіка Екваторіальна Гвінея)

Координація роботи між планово-технічним відділом на об'єкті в РЕГ з технічним департаментом в Київському офісі з питань поставок. Обгрунтування потреби і підбір матеріалів та обладнання під завдання і технічну та кліматичну специфіку об'єкта, приймання даного обладнання на предмет відповідності. Складання плану закупівель і поставок на об'єкт враховуючи графік виконання будівельно-монтажних робіт і графік руху робочої сили. Контроль і аналіз залишків на складах об'єкта. Робота з підрядними організаціями з питань комплектації інструментом та обладнанням. Технічна підтримка комерційного департаменту у питаннях вибору постачальника обладнання та / або матеріалів. Спільно з інженером з охорони праці та техніки безпеки забезпечення об'єкта будівництва засобами індивідуального захисту

Спеціаліст з закупівель, Керівник відділу матеріально-технічного забезпечення

з 11.2011 по 04.2014 (2 роки 5 місяців)
ТОВ "Власт-Буд", Київ (Будівництво)

Забезпечення об’єктів будівельними матеріалами та технічними засобами. Моніторинг ринку будматеріалів та послуг. Аналіз співвідношення «ціна-якість» по виробниках. Укладання договорів з постачальниками, контроль кількості та якості. Контроль заборгованості і робота по завершенню її в терміни, згідно звітного періоду. Ведення документації та внутрішньої звітності матеріальних цінностей та коштів, що стосуються сфери діяльності. Контроль за станом електроінструменту, своєчасний ремонт та обслуговування.
Організація роботи вантажного транспорту, спецтехніки, планування маршрутів

Директор з виробництва

з 07.2010 по 11.2010 (4 місяці)
ЗАТ «Київська міжобласна спеціальна науково-реставрвційна проектно-виробнича майстерня», Київ (Реконструкція та реставрація пам'яток архітектури, нове будівництво, надання транспортних і складських послуг.)

Повсякденне керівництво, контроль і безпосередня участь у вирішенні виробничих і технічних завдань діяльності підприємства, координування та планування роботи служб та відділів. Освоєння та організація нових технологічних процесів. Організація ремонту основного технологічного і складського обладнання, транспорту, з впровадженням системи постійного моніторингу його справності. Контроль за здійсненням необхідних заходів з техніки безпеки, охорони праці.

Керівник відділу матеріально-технічного забезпечення.

з 02.2005 по 06.2010 (5 років 4 місяці)
ДП ЗАТ «КМСНРПВМ» Спеціальна науково-реставраційна проектна будівельно-виробнича майстерня №2», (Реконструкція та реставрація пам'яток архітектури, нове будівництво)

Організація роботи відділу матеріально-технічного забезпечення по закупівлі будівельних матеріалів та постачання їх на об'єкти, складання графіків фінансування (забезпечення) об'єкта на період місяць, квартал. Моніторинг ринку будматеріалів та послуг. Аналіз співвідношення «ціна-якість» по виробниках. Укладання договорів з постачальниками матеріалів та послуг, контроль кількості та якості. Контроль заборгованості і робота по завершенню її в терміни, згідно звітного періоду. Ведення документації та внутрішньої звітності матеріальних цінностей та коштів, що стосуються сфери діяльності. Контроль за станом технічних засобів виробництва і електроінструменту, своєчасний ремонт та обслуговування.
Організація роботи вантажного транспорту (3-20 одиниць в день), спецтехніки (автокрани, екскаватори та др.спецобладнання), планування оптимальних маршрутів.

Комерційний директор

з 02.2002 по 09.2004 (2 роки 7 місяців)
ПВБО «Благодійний фонд ім.П.І.Мостового» фірма «Віола», (Продаж будівельних матеріалів, металопрокату)

Активний пошук клієнтів, організація і ведення продажів продукції. Контроль товарообігу та дебіторської заборгованості. Підготовка технічної та цінової інформації для замовників, підбір обладнання, узгодження замовлення, відповідно з потребами замовника та наявністю асортименту на складі.

Менеджер комерційного відділу

з 11.2000 по 02.2002 (1 рік 3 місяці)
ВАТ «Київміськголовпостач», (Дистрибуція та продаж будівельних матеріалів, металопрокату)

Пошук клієнтів і розвиток взаємовідносин з існуючими.
Ведення переговорів та укладання договорів, робота з первинною бухгалтерською документацією.


Освіта

Київський міжнародний університет цивільної авіації

Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства», кваліфікація інженер-економіст., Київ

Вища, з 09.1994 по 05.2000 (5 років 8 місяців)


Професійні навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Windows, MS Office, Internet - досвідчений користувач

Знання мов

  • Українська — експерт
  • Російська — експерт

Додаткова інформація

Водійські права категорії: В, стаж більше 20 років, власний автомобіль

Чесність, лояльність роботодавцю, цілеспрямованість, комунікабельність, відповідальність, здатність до швидкого навчання і швидка реакція на зміни ринку, здатність самостійно приймати рішення, висока ступінь самоорганізації, аналітичні здібності, активна життєва позиція.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: